Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Indywidualny kurs włoskiego w Gdyni

Zależy Ci na jak najszybszym zdobyciu umiejętności umożliwiających sprawne posługiwanie się językiem włoskim? Jesteś wymagający? Chcesz już po kilku pierwszych zajęciach poczuć efekty swojej nauki? Wybierz kurs indywidualny w Profi-Lingua i rozpocznij swoją przygodę z językiem włoskim!

Najlepszy, skrojony na miarę Twoich potrzeb…

Zajęcia prowadzone w Profi-Lingua to gwarancja najwyższej jakości – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wyspecjalizowanej kadrze lektorów. Przed rozpoczęciem nauki zweryfikujemy Twój poziom biegłości językowej (jeśli miałeś już wcześniej styczność z językiem włoskim). Poznamy Twoje oczekiwania względem kursu (np. czy ma on przygotowywać do egzaminu, być wykorzystywanym w pracy itp.).

Zajęcia indywidualne cieszą się dużym zainteresowaniem u osób, u których praca w grupie daje poczucie dyskomfortu. Jeśli stresuje Cię rozmowa w języku obcym przy kilku osobach i chcesz przełamać barierę jezykową – kurs indywidualny jest właśnie dla Ciebie. Doskonale taki system nauki sprawdza się również u kursantów, którzy potrzebują nieco więcej czasu na opanowanie materiału. Ponieważ lektor prowadzi zajęcia wyłącznie dla jednej osoby, może wyłącznie jej poświęcić cały swój czas, dostosowując do niej tempo lekcji. Tym samym szybciej nabywa ona wszystkich kompetencji językowych: mówienia, czytania, pisania i rozumienia ze słuchu. W Profi-Lingua szczególny nacisk kładziemy na płynne posługiwanie się językiem obcym w praktyce. Dzięki temu konwersacja w języku włoskim, nawet z obcokrajowcami, stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością!

Korepetycje indywidualne

Decydując się na kurs indywidualny, możesz cieszyć się jego dużą elastycznością. Podczas tego typu zajęć nie ogranicza Cię grupa. Nie przepadną Ci również żadne zajęcia (zawsze masz możliwość przełożenia ich na inny, dowolny dla Ciebie termin). Zajęcia indywidualne doskonale wkomponują się w Twój harmonogram dnia. Sam zadecyduj kiedy (dzień, godzina) i gdzie (w siedzibie Profi-Lingua lub innym miejscu, które będzie dla Ciebie najbardziej komfortowe) zrealizowany zostanie Twój kurs.

Odwiedź nas w biurze obsługi klienta a my udzielimy Ci szczegółowych informacji!

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem