Czas na wakacje w Profi-Lingua Szczegóły

Kurs języka włoskiego w Gdyni

Powodów, dla których decydujemy się na naukę języka włoskiego, jest wiele. Część osób podchodzi do sprawy pragmatycznie i pragnie podnieść swoje kompetencje zawodowe bądź usprawnić kontakt z klientami zagranicznymi. W gronie naszych Kursantów znajdują się również tacy, którzy planują wyjazd do słonecznej Italii na wakacje bądź na stałe. Z kolei inni są zafascynowani włoską kulturą, a jak ją zgłębiać bez znajomości języka?

Nauka włoskiego w Profi-Lingua

  1. W Profi-Lingua uczymy języka włoskiego ogólnego. Przygotowujemy zatem Kursantów do posługiwania się j. włoskim w różnych sytuacjach życiowych, w tym w środowisku pracy.
  2. Nasi Słuchacze w trakcie zajęć rozwijają aktywnie wszystkie sprawności językowe, które są niezbędne do płynnej komunikacji: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu.
  3. Największą wagę przykładamy do komunikacji werbalnej, więc zapewniamy wszystkim uczestnikom kursów języka włoskiego dodatkowe konwersacje.
  4. Zależy nam, aby Kursanci poznawali żywy język, dlatego wśród naszych materiałów dydaktycznych znajdują się artykuły, dokumenty oraz fragmenty programów telewizyjnych i filmów.
  5. W Profi-Lingua możesz rozpocząć swoją przygodę z j. włoskim bądź kontynuować – organizujemy kursy dla osób na różnym poziomie zaawansowania.

Nasza oferta

Osoby, które zdecydują się na kurs języka włoskiego w naszej szkole, wybierają 120 lekcji obowiązkowych oraz 40 lekcji dodatkowych konwersacji. Ponadto wszystkim Słuchaczom zapewniamy możliwość udziału w warsztatach fonetycznych i gramatycznych oraz możliwość indywidualnych konsultacji z lektorem prowadzącym. W cenę kursu wliczony jest także dostęp do biblioteki i mediatki w siedzibie Profi-Lingua oraz dostęp do e-Akademii przez internet. Oferujemy również zniżkę na podręczniki, a studentom atrakcyjne rabaty.

UWAGA: Uczestnicy kursów języka włoskiego mogą zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących! Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj o promocję „Drugi Język Gratis” w sekretariacie naszej szkoły.

Zapisz się już dziś!

Chcesz zapisać się na zajęcia z języka włoskiego w Profi-Lingua? To banalnie proste! Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin, odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy wyniki testu i propozycję przydziału do grupy.

Egzamin TELC z włoskiego? Pomożemy Ci!

W Profi-Lingua organizujemy specjalne kursy egzaminacyjne dla osób, które planują zdawać egzamin TELC (The European Language Certificates) z j. włoskiego. Pomożemy Ci się przygotować!

Na zajęciach w naszej szkole poznasz strukturę, wymogi, techniki egzaminacyjne oraz typy zadań, które pojawiają się w ramach egzaminu TELC. W trakcie lekcji wykorzystujemy bowiem autentyczne arkusze z poprzednich lat.

Kurs jest świetnym wyborem zarówno dla osób, które chcą usystematyzować swoją wiedzę, jak i dla tych, którym zależy na nadrobieniu zaległości. Chcesz podejść do egzaminu bez stresu i zdobyć certyfikat za pierwszym podejściem? Czekamy na Ciebie!

Kursy włoskiego w Profi-Lingua – kwestie organizacyjne

  1. Wszystkie kursy j. włoskiego rozpoczynają się w październiku i kończą w czerwcu.
  2. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty o różnych porach dniach – wybierz dogodny da siebie termin!
  3. Lekcje prowadzone są wyłącznie w naszych własnych salach dydaktycznych.
  4. Siedziba Profi-Lingua w Gdyni znajduje się przy ul. Armii Krajowej 13/4.

Przełamywanie barier komunikacyjnych to nasza specjalność.

Chcesz mówić płynnie po włosku? Kurs językowy w Profi-Lingua będzie najlepszym wyborem!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem