Kurs angielskiego dla firm w Gliwicach

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Bez znajomości angielskiego trudno myśleć o podboju rynku zagranicznego. Jeżeli chcą Państwo wprowadzić swoje przedsiębiorstwo na „międzynarodowe wody”, warto przygotować na ten krok swoich pracowników i zainwestować w kurs językowy dla firm w Profi-Lingua. Gwarantujemy, że to się opłaca!

Angielski dla firm w Gliwicach – program szkolenia

Program szkolenia dla firm w Profi-Lingua zależy od potrzeb i oczekiwań Klienta. W celu ich rozpoznania w każdej firmie, która okaże zainteresowanie naszą ofertą, przeprowadzamy audyt językowy. Zwykle przyjmuje on dwie formy: ankiety oraz testu znajomości języka. Na podstawie wyników testu dzielimy uczestników kursu na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Prowadzimy kursy języka ogólnego, kursy specjalistyczne (np. języka medycznego, technicznego, prawniczego) oraz kursy konwersacyjne. W trakcie zajęć Słuchacze poznają słownictwo niezbędne w pracy zawodowej, również słownictwo branżowe. Organizujemy także warsztaty językowe z prowadzenia negocjacji, korespondencji, prezentacji oraz spotkań biznesowych w języku angielskim.

Wybór charakteru szkolenia leży w Państwa rękach. Cenimy sobie wszelkie sugestie naszych Klientów dotyczące tematyki kursu i jesteśmy otwarci na propozycje.

Zajęcia z języka angielskiego

Kurs języka angielskiego mogą Państwo rozpocząć w dowolnym momencie. Wystarczy się tylko z nami skontaktować. Po przeprowadzonym audycie oraz ustaleniu tematyki szkolenia przychodzi czas na opracowanie harmonogramu. W Profi-Lingua decyzyjność w sprawie terminów, częstotliwości i liczby zajęć pozostawiamy Klientowi.

Lekcje prowadzą wykwalifikowani lektorzy języka angielskiego bądź native speakerzy. Spotkania uczestników kursu z nauczycielem odbywają się w wybranej przez Państwa lokalizacji – zwykle nasi Klienci decydują się na zajęcia bezpośrednio w siedzibie swojej firmy.

Na terenie Gliwic oferujemy bezpłatny dojazd korepetytora. Zapewniamy także możliwość przeprowadzenia szkolenia w salach dydaktycznych Profi-Lingua przy ul. Wyszyńskiego 12. Kwestię miejsca prosimy konsultować z Osobą koordynującą kursy dla firm.

Nad przebiegiem szkolenia czuwa metodyk. W trakcie kursu organizujemy testy, których wyniki są dla nas informacją o postępach Słuchaczy. Raporty dotyczące nabytych umiejętności językowych oraz frekwencji uczestników szkolenia na zajęciach przekazujemy regularnie Klientowi.

Po zakończeniu kursu wszyscy Słuchacze mogą liczyć na opisową ocenę oraz imienny certyfikat.

Doświadczenie

Naszym ogromnym atutem względem innych szkół językowych jest wielkie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla firm i instytucji w całej Polsce. Otrzymaliśmy szereg listów pochwalnych oraz referencji od firm, dla których szkolenia były organizowane. Oto tylko kilka firm i instytucji z którymi współpracowaliśmy: 

  • PKO BP S.A.
  • ING Services
  • PZU S.A.
  • Telewizja Polska S.A. oddział w Katowicach
  • Ministerstwo Obrony Narodowej
  • Najwyższa Izba Kontroli delegatura w Katowicach
  • Selgros Sp. zo.o.
  • PKN Orlen S.A.

Zapisy na kurs dla firm w Gliwicach

W trakcie 24 lat działalności Profi-Lingua w Polsce zorganizowaliśmy szkolenia dla ponad tysiąca Klientów korporacyjnych. Każda firma może dołączyć do tego grona. Zainteresowane naszą ofertą przedsiębiorstwa prosimy o kontakt z p. Eweliną Gałecką (tel. 500 184 876, e-mail: egalecka@profi-lingua.pl).

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem