Indywidualny kurs angielskiego w Gliwicach

Znajomość angielskiego jest we współczesnych czasach niezbędna zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Chociaż poznajemy ten język od wczesnych lat, dla wielu osób wciąż swobodna komunikacja pozostaje zagadką. Wielość zasad gramatycznych sprawia, że boimy się mówić po angielsku. Tak nie powinno i nie musi być. Wybierając kurs indywidualny w Profi-Lingua, wybierają Państwo program zajęć szyty na miarę, kameralną atmosferę i przełamanie wszelkich barier językowych!

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież na zajęcia indywidualne - dobieramy odpowiedni program nauki dostosowany do wieku i potrzeb dziecka. Uczymy dzieci już od 5-tego roku życia. 
Czas trwania lekcji oraz natężenie kursu ustalane jest na bieżąco z opiekunami, zapewniamy bezpłatne konsultacje z lektorem dotyczące postępów dziecka, na życzenie okresowe ewaluacje. Lektorzy uczący dzieci to osoby z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym oraz metodycznym, filolodzy narodowości polskiej bądź native speakerzy, potrafiący i co więcej, przede wszystkim lubiący pracę z dziećmi.   

Face to face z angielskim 

Kursy "face to face" to indywidualne kursy języka angielskiego. Słuchacz spotyka się z lektorem bądź native speakerem „twarzą w twarz” bez obecności osób trzecich. Niesie to ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim tworzy kameralną atmosferę, w której Kursant czuje się komfortowo i nie boi się popełnić błędu. Z kolei nauczyciel może dostosować tempo nauczania do potrzeb ucznia, a tematom, które nurtują bądź sprawiają problem Słuchaczowi poświęcić więcej czasu.

Inną zaletą kursów indywidualnych jest możliwość opracowania spersonalizowanego programu nauczania. W Profi-Lingua mają Państwo decyzyjny głos w sprawie tematyki zajęć. Prowadzimy dla Klientów indywidualnych zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne np. medyczne, prawnicze czy techniczne. Pracują Państwo w marketingu? Nie ma problemu! W trakcie zajęć zapoznamy Państwa ze słownictwem tej branży. W przypadku kursów indywidualnych pod względem tematyki nie stawiamy bowiem żadnych granic! Przygotowujemy naszych Słuchaczy do posługiwania się językiem angielskim zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i środowisku zawodowym.

Elastyczność – cecha kursów indywidualnych w Profi-Lingua

W Profi-Lingua mogą Państwo wybrać dogodne dni i godziny spotkań

Angielski indywidualnie – dlaczego warto?

  • gwarantujemy komfort i elastyczność– u nas Słuchacz decyduje o tematyce oraz charakterze kursu, a także o terminach zajęć
  • kurs można rozpocząć w każdej chwili (niezależnie od harmonogramu roku szkolnego)
  • zapewniamy profesjonalną kadrę lektorów języka angielskiego oraz możliwość zajęć z native speakerem
  • intensywność szkolenia zależy od potrzeb Kursanta
  • lekcje próbne - zanim podejmiesz decyzję

Zapisy na indywidualny kurs języka angielskiego

 Wszystkich zainteresowanych prosimy  o kontakt e-mailowy gliwice@profi-lingua.pl bądź telefoniczny 883 984 021.

Zapraszamy i zapewniamy, że z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem