Maturalny kurs angielskiego w Gliwicach

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Zapisy na nowy rok szkolny trwają, nie czekaj, ilość miejsc topnieje z dnia na dzień. Tylko u nas drugi język gratis!

 

Stach przed maturą towarzyszy każdemu. Już od wczesnych lat szkolnych nauczyciele i rodzice podkreślają, że wyniki tzw. egzaminu dojrzałości decydują o naszej przyszłości i dorosłym życiu. Szkoda jednak tracić czasu na stres! Kluczem do zdania matury i uzyskania wysokiego wyniku jest przecież nic innego, jak dobre przygotowanie do egzaminu.

W Profi-Lingua pomagamy Ci usystematyzować nabytą przez lata nauki wiedzę oraz nadrobić ewentualne braki. Matura z angielskiego po naszym kursie będzie dla ciebie banalnie prosta!

Angielski podstawowy i rozszerzony w Profi-Lingua

W Profi-Lingua prowadzimy kursy przygotowujące maturzystów do egzaminów na poziomie podstawowym i na poziomie rozszerzonym z języka angielskiego w obu formach: pisemnej oraz ustnej.

Program nauczania opracowywany jest przez samych członków komisji maturalnych. Oni prowadzą również część zajęć w naszej szkole. Oznacza to, że wiedzę na temat struktury egzaminu i wymogów dotyczących oceniania uczniów będziesz czerpał z samego źródła! Podczas kursu dowiesz się, na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę oraz jakie zagadnienia warto powtórzyć. Matura z angielskiego nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic!

Podczas zajęć pracujemy na autentycznych materiałach egzaminacyjnych z poprzednich lat. Ćwiczymy wszystkie sprawności językowe: speaking, reading, writing i listening. Zapoznajemy naszych Słuchaczy z typami zadań, które pojawiają się na arkuszach maturalnych. Ponadto dwukrotnie w czasie trwania kursu przeprowadzamy próbne egzaminy maturalne z angielskiego.

Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje 
Dowiedz się więcej- TUTAJ

Angielski na maturze – zajęcia

Kurs maturalny języka angielskiego składa się z 90 obowiązkowych lekcji 45-minutowych i trwa od października do kwietnia. Zajęcia odbywają się w małych, komfortowych grupach.

Słuchacze kursów maturalnych w Profi-Lingua mogą bezpłatnie uczestniczyć w dodatkowych konwersacjach oraz warsztatach językowych, które organizujemy w naszej szkole. Ponadto zapewniamy dostęp do biblioteki i mediateki oraz internetowe wspomaganie nauki angielskiego w ramach e-Akademii.

Uczestnicy kursu maturalnego mogą skorzystać z naszej specjalnej oferty „Drugi Język Gratis” i zapisać się na bezpłatne zajęcia z wybranego języka obcego  dla początkujących.

Wszystkie zajęcia obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w siedzibie szkoły Profi-Lingua przy ul. Wyszyńskiego 12 w Gliwicach.

Damy Ci gwarancję zdania egzaminu!

Wybierając Profi-Lingua, wybierasz maturę z angielskiego bez paniki!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem