Kurs języka angielskiego w Gliwicach

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 

Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

Rozróżniasz czasy Past Simple i Present Perfect Simple w teorii, ale nie umiesz się nimi posługiwać w praktyce? Masz problem z formułowaniem wypowiedzi w języku angielskim? Speaking jest Twoją słabą stroną? Zapisz się na kurs w Profi-Lingua! Z nami pokonasz barierę językową i mówienie po angielsku stanie się dla Ciebie przyjemnością!

Prowadzimy kursy dla osób o różnym poziomie znajomości języka. Jeśli nigdy nie uczyłeś się angielskiego, wypełnij FORMULARZ.

Chcesz usystematyzować swoją wiedzę i rozwijać wcześniej nabyte umiejętności językowe? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST.  

Test i formularz mają charakter niezobowiązujący. Stanowią dla nas informację o Twoim zainteresowaniu kursem w Profi-Lingua i poziomie znajomości języka. Na podstawie wyników testu zaproponujemy Ci grupę o odpowiednim poziomie zaawansowania. Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!

Sprawdź ofertę zajęć dla dzieci na www.profi-kids.pl

Angielski w Profi-Lingua

W Profi-Lingua uczymy języka ogólnego. Oznacza to, że wprowadzamy w trakcie zajęć takie konstrukcje gramatyczne i słownictwo, których znajomość jest niezbędna, aby swobodnie komunikować się w języku angielskim w życiu prywatnym i zawodowym. Ćwiczymy wszystkie zdolności językowe: writing, reading, listening i speaking. Prowadzimy zajęcia z Native Speakerami z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady.

Największy nacisk kładziemy na umiejętność swobodnego wypowiadania się w języku angielskim, dlatego podczas zajęć wywołujemy dyskusje pomiędzy uczestnikami kursu oraz przeprowadzamy symulacje realnych sytuacji. Nasi Słuchacze poznają język od strony praktycznej, gdyż wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, artykuły, fragmenty filmów oraz programów telewizyjnych.

Do 160 lekcji z języka angielskiego!

U nas miesiąc nauki kosztuje średnio już od 109 zł -  a w ramach kursu otrzymujesz aż 160 lekcji 45 minutowych w tym 120 lekcji 45 minutowych w stałych godzinach oraz pakiet 40 dodatkowych, zupełnie bezpłatnych warsztatów językowych o zmiennych porach!

Te liczby mówią same za siebie. Rada Europy rekomenduje udział w przynajmniej 100 lekcjach rocznie, by osiągnąć jeden poziom zaawansowania, u nas dostaniesz regularne zajęcia dwa razy w tygodniu, nie daj sie nabrać na zajęcia raz w tygodniu + konwersacje, które są dostępne na rynku. My szanujemy Twój czas i pieniądze!

Oprócz 160 lekcji naszym Kursantom zapewniamy również:

 • bezpłatne konwersacje - zajęcia mające na celu rozwijanie umiejętności komunikacji
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • warsztaty językowe
 • dostęp do biblioteki i mediateki
 • możliwość nauki przez internet (e-Akademia oraz Multibook)
 • zajęcia z drugiego języka dla osób początkujących w Profi-Lingua GRATIS!
 • atrakcyjne ceny i wygodne raty - już od 109 zł miesięcznie
 • rabaty dla studentów

Ponadto w Profi-Lingua gwarantujemy zniżki na podręczniki, a studentom dodatkowo oferujemy korzystne rabaty. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Zajęcia z języka angielskiego – kiedy i gdzie?

Zajęcia z kursu języka angielskiego trwają od października do czerwca i odbywają się w małych, komfortowych grupach. Zapewniamy szeroki wybór terminów i poziomów zaawansowania. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty.

Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych i sprawdzonych lektorów języka angielskiego. Część zajęć organizowanych dla grup na wyższym poziomie zaawansowania prowadzą w Profi-Lingua także native speakerzy.

Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego 

Decydując się na naukę w Profi-Lingua w Gliwicach masz pewność, że zostaniesz rzetelnie przygotowany do zdawania prestiżowych egzaminów językowych, takich jak: 

 • Egzaminy Cambridge (FCE, CAE, CPE, KET, PET, YLE),
 • Egzaminy TELC (The European Language Certificate),
 • Egzaminy LCCI (London Chamber of Commerce and Industry)
 • PTE General

 

Dowiedz się więcej na temat egzaminów i certyfikatów

 

Każdy kursant w grupie egzaminacyjnej otrzymuje pisemną gwarancję. Obejmuje ona zapewnienie, że słuchacz, który przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu właściwego (adekwatnego do ukończonego poziomu zaawansowania) ma prawo do bezpłatnego uczestniczenia w zajęciach tego samego poziomu w kolejnym roku szkolnym.


Wybierając kurs w Profi-Lingua w Gliwicach masz zatem pewność, ze trafiasz w odpowiednie miejsce!

Wybierając Profi Lingua, wybierasz:

 • sprawdzoną szkołę: uczymy Polaków języków obcych od 24 lat!
 • najwyższą jakość: posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty!
 • komfort: oferujemy największy wybór terminów zajęć!
 • profesjonalizm: zatrudniamy najlepszych nauczycieli języka angielskiego w mieście!

Chcesz przełamać barierę językową, mówić płynnie po angielsku i czerpać radość z nauki? Dołącz do grona naszych Słuchaczy!

Sprawdź ofertę zajęć dla dzieci na www.profi-kids.pl

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem