Kurs francuskiego dla firm w Gliwicach

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Inwestycja w kompetencje językowe podwładnych jest w rzeczywistości inwestycją w rozwój całej firmy, dlatego coraz więcej pracodawców decyduje się na ten krok. Krok jak najbardziej opłacalny o czym świadczy liczba naszych Klientów korporacyjnych.

W ciągu 24 lat działalności przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad 1000 (!) przedsiębiorstw z całej Polski. Jeśli chcą Państwo dołączyć do tego grona i opłacić swoim pracownikom kurs języka francuskiego, serdecznie zapraszamy! Gwarantujemy indywidualne podejście, najwyższą jakość kształcenia oraz decyzyjny głos w kwestii harmonogramu zajęć.

Kurs dla firm w Profi-Lingua – zalety

 • Klienci w Profi-Lingua mają ostateczny wpływ na harmonogram szkolenia (terminy, częstotliwość oraz liczbę zajęć)
 • zapewniamy dobór tematyki szkolenia do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa oraz oczekiwań pracowników
 • na terenie Gliwic oferujemy bezpłatny dojazd lektora do siedziby firmy
 • kursy dla firm prowadzą profesjonalni i sprawdzeni nauczyciele języka francuskiego

Organizacja szkolenia z języka francuskiego 

 1. Na pierwszym miejscu stawiamy Państwa potrzeby i oczekiwania, ale najpierw musimy je poznać. W tym celu przeprowadzamy w firmie audyt językowy w postaci ankiety oraz testu znajomości języka wśród pracowników przedsiębiorstwa.
 2. Na podstawie wyników testu dokonujemy podziału uczestników kursu języka francuskiego na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.
 3. Ustalamy tematykę oraz charakter szkolenia. Nasi Klienci najczęściej wybierają kursy języka ogólnego, kursy specjalistyczne (np. języka biznesowego, medycznego bądź technicznego) oraz kursy konwersacyjne. Niezależnie od formuły szkolenia na zajęciach kładziemy główny nacisk na umiejętność płynnej komunikacji w środowisku pracy. Wprowadzamy także na życzenie Klienta słownictwo branżowe. Organizujemy również specjalne warsztaty, podczas których uczymy pracowników, jakich sformułowań z języka francuskiego powinni używać w różnych sytuacjach zawodowych np. podczas spotkań biznesowych bądź negocjacji.
 4. Przed rozpoczęciem szkolenia możemy zorganizować dla Państwa pracowników lekcję próbną!
 5. Zajęcia z kursu języka francuskiego odbywają się w siedzibie Państwa firmy bądź w siedzibie Pofi-Lingua przy ul. Wyszyńskiego 12 w Gliwicach. 
 6. W trakcie kursu Klient na bieżąco jest informowany na temat postępów w nauce uczestników szkolenia oraz ich frekwencji na zajęciach.
 7. Szkolenie z języka francuskiego kończy się wręczeniem wszystkim Słuchaczom indywidualnych ocen opisowych oraz zaświadczeń o odbytym kursie w szkole Profi-Lingua.

Kurs języka dla firm – zapisy

Klientów zainteresowanych naszą ofertą kursów języka francuskiego dla firm prosimy o kontakt z p. Eweliną Gałecką (tel. 500 184 876, e-mail: egalecka@profi-lingua.pl) w celu ustalenia szczegółów szkolenia. 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem