Indywidualny kurs francuskiego w Gliwicach

Elastyczność i komfort – te dwa słowa najlepiej opisują indywidualne kursy języka francuskiego w Profi-Lingua. Jeśli zajmują one wysoką pozycję również w Państwa słowniku, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Indywidualny program nauczania języka francuskiego

Kursy indywidualne w Profi-Lingua należą do kursów szytych na miarę. Przy opracowywaniu programu nauczania zawsze bierzemy bowiem pod uwagę potrzeby oraz oczekiwania Słuchacza. Nasi Kursanci mają zatem realny wpływ na tematykę zajęć.

Prowadzimy kursy języka ogólnego oraz kursy specjalistyczne (np. języka francuskiego medycznego czy technicznego). Na życzenie Słuchacza wprowadzamy słownictwo branżowe. Jeżeli mają Państwo problemy z płynną komunikacją w języku francuskim, proponujemy natomiast wybór kursu konwersacyjnego.

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

W zajęciach indywidualnych z języka francuskiego może wziąć udział każda osoba zainteresowana, niezależnie od wieku bądź poziomu znajomości języka francuskiego.
Prowadzimy zajęcia indywidualne dla dzieci już od 5-tego roku życia .
Do uczestnictwa w kursie zapraszamy także osoby początkujące, które nigdy wcześniej nie miały styczności z językiem francuskim. Jeśli był wcześniej kontakt z językiem francuskim - rozwiąż BEZPŁATNY TEST- w kilka minut dowiesz się na jakim poziomie zaawansowania przygotujemy dla Ciebie kurs! 

Kiedy odbywają się zajęcia indywidualne?

W Profi-Lingua decyzyjność w kwestii harmonogramu szkolenia pozostawiamy w rękach naszych Kursantów. Mogą Państwo dostosować terminy zajęć do swojego grafiku. Jesteśmy również elastyczni pod względem częstotliwości oraz liczby lekcji. Rozpocząć zajęcia można w dowolnym momencie, nie są one uzależnione od roku szkolnego.

Korepetycje z języka francuskiego?

Różnica polega na tym, że wybierając szkolenie językowe naszej szkole, nie muszą Państwo przeglądać dziesiątek ogłoszeń w poszukiwaniu profesjonalnego nauczyciela z wykształceniem lingwistycznym i doświadczeniem pedagogicznym. Nasi pracownicy biorą to na siebie i wybierają dyspozycyjnego nauczyciela spośród naszej kadry lektorskiej. Należy dodać, że w Profi-Lingua zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i sprawdzonych lektorów. Ucząc się języka francuskiego w Profi-Lingua, uczą się Państwo od najlepszych!

Zapisy na kurs indywidualny z j. francuskiego

Wszelkie zapytania na temat szczegółów oferty bądź możliwości zapisów prosimy kierować telefonicznie lub mailowo (e-mail: gliwice@profi-lingua.pl; tel. 883 984 021).

Chcieliby rozpocząć Państwo naukę języka francuskiego „od zaraz”? W Profi-Lingua to możliwe! Zapraszamy!

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem