Kurs języka francuskiego w Gliwicach

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 

Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

 

Język francuski jest obecnie językiem urzędowym w 29 krajach na całym świecie. Według ostatnich danych posługuje się nim ponad 220 mln ludzi!  Chciałbyś dołączyć do tego grona i swobodnie komunikować się z mieszkańcami Francji, Monako, Haiti czy Burkina Faso? Zapraszamy Cię na kurs do Profi-Lingua. U nas poznasz język francuski od podszewki!

Francuski w Profi-Lingua dla każdego

W Profi-Lingua organizujemy zajęcia dla osób reprezentujących różny poziom znajomości języka francuskiego. Jeśli nasza oferta wyda Ci się interesująca i zechcesz zapisać się na kurs, prosimy uzupełnij FORMULARZ (opcja dla początkujących) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Pracownicy Profi-Lingua skontaktują się z Tobą – czekaj na telefon!

Kursy języka francuskiego w Profi-Lingua to zajęcia z języka ogólnego, który przyda Ci się we wszystkich sytuacjach życiowych m.in. w trakcie wyjazdów zagranicznych, podczas nawiązywania kontaktów towarzyskich, a nawet w środowisku pracy. Niezależnie zatem od źródła motywacji, nauka języka francuskiego w naszej szkole jest zawsze dobrym wyborem!

W czasie zajęć ćwiczymy wszystkie sprawności językowe, tj. rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie, ale największy nacisk kładziemy na umiejętność płynnej rozmowy w języku francuskim. Wychodzimy bowiem z założenia, że gramatyka i słownictwo mają służyć swobodnej konwersacji, a nie stanowią celu samego w sobie. 

Nasza oferta kursu języka francuskiego

Podstawę naszej oferty kursu języka francuskiego stanowi 160 lekcji 45-minutowych, a dokładniej 120 lekcji obowiązkowych oraz 40 dodatkowych zajęć konwersacji, gramatyki oraz fonetyki, na które mogą uczęszczać wszyscy zainteresowani Słuchacze.

Naszym Kursantom oferujemy również możliwość udziału w warsztatach językowych, konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do biblioteki oraz mediateki, a także naukę przez internet w ramach e-Akademii oraz Multibooka.

Zapisując się na kurs języka francuskiego w Profi-Lingua, możesz również bezpłatnie wziąć udział w zajęciach z drugiego, wybranego języka obcego na poziomie początkującym.

Chcesz rozpocząć przygodę z angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim bądź rosyjskim? U nas możesz to zrobić absolutnie za darmo! 

Jesteś studentem? Zapytaj naszych pracowników o korzystny rabat! W Profi-Lingua zapewniamy nie tylko bogatą ofertę zajęć, ale również atrakcyjne ceny - już od 109 zł miesięcznie! 

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Zajęcia z francuskiego w Profi-Lingua

 • kurs trwa od października do czerwca i dzieli się na dwa semestry
 • oferujemy szeroki wybór terminów oraz grup o różnym poziomie zaawansowania
 • uczymy od poniedziałku do soboty zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych
 • zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (2x2 lekcje) bądź raz w tygodniu (1x4 lekcje)
 • nie wynajmujemy sal, a wszystkie lekcje organizowane są w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Wyszyńskiego 12 w Gliwicach

Dlaczego my? 

 • bezpłatne konwersacje - zajęcia mające na celu rozwijanie umiejętności komunikacji
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • warsztaty językowe
 • dostęp do biblioteki i mediateki
 • zajęcia z drugiego języka GRATIS!
 • atrakcyjne ceny i wygodne raty
 • rabaty dla studentów

Certyfikat z języka francuskiego?

W Profi-Lingua prowadzimy specjalne kursy egzaminacyjne w ramach których przygotowujemy Słuchaczy do zdawania egzaminów TELC (The European Language Certificates) z języka francuskiego. Chcesz poznać rodzaje zadań, strukturę egzaminu i wytyczne oceniania? Zapisz się na zajęcia w Profi-Lingua. Z przyjemnością pomożemy Ci zdobyć upragniony certyfikat!

Dowiedz się więcej na temat egzaminów i certyfikatów

Jakość roku 2014, Grand Prix Laur Klienta, Akredytacja Kuratorium Oświaty …

… wybierając Profi Lingua, wybierasz najlepszych!

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem