Kurs hiszpańskiego dla firm w Gliwicach

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Język hiszpański zajmuje drugie miejsce na świecie pod względem liczby native speakerów. Jeżeli zatem planują Państwo wprowadzenie swojego przedsiębiorstwa na rynek międzynarodowy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że owi native speakerzy będą Państwa klientami oraz partnerami biznesowymi. Warto już dziś przygotować pracowników na tę sytuację i zainwestować w kurs języka hiszpańskiego dla firm w Profi-Lingua.

Przygotowanie szkolenia z języka hiszpańskiego

  1. Program kursu hiszpańskiego dostosowujemy do potrzeb danego przedsiębiorstwa oraz sugestii Klienta. W związku z tym organizujemy w firmie audyt językowy wśród pracowników. Zwykle przyjmuje on dwie formy – ankiety i testu znajomości języka.
  2. Na podstawie wyników testu przydzielamy uczestników szkolenia do grup o odpowiednim poziomie zaawansowania. Ankieta stanowi dla nas z kolei cenne źródło informacji o oczekiwaniach Słuchaczy względem kursu.
  3. Razem z Klientem ustalamy tematykę i charakter szkolenia. W Profi-Lingua oferujemy m.in. kursy języka hiszpańskiego ogólnego, kursy o tematyce specjalistycznej (np. technicznej czy biznesowej), kursy konwersacyjne oraz kursy intensywne przeznaczone głównie dla kadry managerskiej. Możemy również zorganizować dla Państwa pracowników warsztaty językowe z prowadzenia negocjacji, prezentacji czy spotkań biznesowych w języku hiszpańskim. Niezależnie, którą formułę szkolenia Klient wybiera, podczas wszystkich zajęć dla firm kładziemy największy nacisk na umiejętność komunikacji w języku hiszpańskim. Na Państwa życzenie wprowadzamy także słownictwo branżowe.
  4. Ustalamy harmonogram spotkań Kursantów z lektorem języka hiszpańskiego bądź native speakerem. Naszym Klientom korporacyjnym gwarantujemy elastyczność w sprawie terminów, częstotliwości oraz liczby zajęć. Organizujemy lekcje zarówno rano, jak i w godzinach popołudniowych.

Przebieg kursu dla firm w Profi-Lingua

  1. Zajęcia odbywają się w ustalonych terminach w siedzibie Państwa firmy bądź w siedzibie szkoły Profi-Lingua przy ul. Wyszyńskiego 12 w Gliwicach. W granicach miasta zapewniamy bezpłatny dojazd korepetytora do uczestników kursu.
  2. W trakcie kursu przeprowadzamy testy, których wyniki stanowią odzwierciedlenie postępów Słuchaczy w nauce języka hiszpańskiego. Informacje o tych podstępach oraz raporty dotyczące frekwencji uczestników szkolenia na zajęciach przekazujemy na bieżąco Klientowi.
  3. Po zakończeniu kursu każdy Słuchacz otrzymuje pisemną ocenę swoich umiejętności językowych oraz imienny certyfikat poświadczający udział w szkoleniu.

Zapisy na kurs języka hiszpańskiego dla firm

Z oferty kursu języka hiszpańskiego dla firm mogą Państwo skorzystać w każdej chwili, gdyż rekrutacja Klientów korporacyjnych trwa w Profi-Lingua cały rok.

Osoby zainteresowane naszymi szkoleniami dla przedsiębiorstw prosimy o kontakt z p. Eweliną Gałecką (tel. 500 184 876, e-mail: egalecka@profi-lingua.pl).

Zaufało nam już ponad 1000 przedsiębiorstw z całej Polski. Dzisiaj zapraszamy Państwa firmę do tego grona!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem