Indywidualny kurs hiszpańskiego w Gliwicach

Spersonalizowany program kształcenia, harmonogram zajęć opracowywany w porozumieniu z Słuchaczem, dobór nauczyciela do ucznia – jeżeli poszukują Państwo kursu języka hiszpańskiego szytego na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań, szkoła Profi-Lingua to właściwy adres! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Lekcje indywidualne dla dorosłych i dla dzieci
Zajęcia dla dzieci już od 5-tego roku życia systemem "face to face". Zajęcia indywidualne to idealne rozwiązanie dla młodych uczestników kursu, z uwagi na elastyczność spotkań (np. wycieczka bądź choroba) oraz dobór odpowiednego programu nauczania dostosowanego do wieku, umiejętności oraz zdolności każdego Ucznia. Zapewniamy wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny! 

 

Zajęcia face to face z hiszpańskiego – zalety

  • lektor ma możliwość dostosowywania tempa realizacji programu kursu do możliwości językowych oraz postępów Słuchacza
  • zagadnieniom, które sprawiają Kursantowi trudność, nauczyciel poświęca więcej czasu
  • tematyka oraz charakter kursu uwzględniają potrzeby oraz oczekiwania ucznia
  • bezpośrednia relacja „twarzą w twarz” z lektorem sprzyja motywacji Słuchacza 
  • w kameralnej atmosferze Kursant szybciej rozwija umiejętność płynnej konwersacji, ponieważ nie towarzyszy mu lęk przed popełnieniem błędu językowego

Hiszpański w Profi-Lingua – spersonalizowany program

Osobom, które zdecydują się na kurs indywidualny języka hiszpańskiego w naszej szkole, zapewniamy spersonalizowany program nauczania. Podczas jego opracowywania bierzemy pod uwagę szereg wytycznych m.in. potrzeby i sugestie Słuchacza, jego wiek, poziom znajomości języka, a nawet zainteresowania.

Harmonogram kursu 

W Profi-Lingua zapewniamy naszym Słuchaczom elastyczność w kwestiach związanych z harmonogramem kursu. Nasi uczniowie sami decydują, kiedy mają czas i ochotę na naukę języka hiszpańskiego. Pozostawiamy w ich rękach wybór terminów oraz częstotliwości zajęć. Oferujemy możliwość organizacji lekcji zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. 

Indywidualny kurs języka hiszpańskiego można rozpocząć w każdej chwili, gdyż rekrutacja trwa cały rok. Podział na semestry nie znajduje w tym przypadku zastosowania. Chcą się Państwo zapisać już dziś? Nie ma problemu – zapraszamy!

Zapisy na zajęcia indywidualne w Gliwicach

Wszelkie pytania odnośnie szczegółów oferty kursów indywidualnych w Profi-Lingua oraz możliwości zapisów na zajęcia z języka hiszpańskiego prosimy kierować telefonicznie lub mailowo (e-mail: gliwice@profi-lingua.pl; tel.32 331 42 91/92).

Wybierz profesjonalne i efektywne korepetycje z języka hiszpańskiego w Profi-Lingua! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem