Kurs języka hiszpańskiego w Gliwicach

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 
Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

 

 Chcesz czytać dzieła Márqueza w oryginale? Oglądać filmy Almodovara bez napisów? Rozmawiać z hiszpańskimi przyjaciółmi w ich rodzimym języku? Niezależnie od celu, który motywuje Cię do nauki, kurs w Profi-Lingua jest zawsze dobrym rozwiązaniem. Nauczymy Cię swobodnie komunikować się w języku hiszpańskim w każdej sytuacji! W ciągu roku oferujemy 120 lekcji obowiązkowych, a więc realizujemy materiał z jednego poziomu zaawansowania. Chcesz więcej? Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnych konwersacji i warsztatów z pośród 6 języków, których uczymy! Jeszcze więcej?
Drugi język zupełnie gratis! A to wszystko w atrakcyjnej cenie, już od 399 zł za semestr lub w wygodnych miesięcznych ratach! 

Znasz już język hiszpański w jakimś stopniu i chcesz w Profi-Lingua kontynuować naukę? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Na podstawie jego wyników przydzielimy Cię do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania. Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!

Chcesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z hiszpańskim? Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły – wypełnij FORMULARZ.

Nasi pracownicy skontaktują się ze wszystkimi osobami zainteresowanymi. Równocześnie informujemy, że test i formularz nie mają charakter zobowiązującego i są bezpłatne.

Nauka hiszpańskiego w Profi-Lingua

  1. Na zajęciach ćwiczymy wszystkie sprawności językowe: pisanie, czytanie, mówienie oraz rozumienie ze słuchu.
  2. Znajomość języka jest dla nas równoznaczna z umiejętnością komunikacji, dlatego w trakcie lekcji przeprowadzamy symulacje realnych sytuacji – chcemy, abyś swobodnie posługiwał się językiem hiszpańskim we wszystkich okolicznościach m.in. w kontaktach towarzyskich oraz w środowisku pracy.
  3. Podczas kursu w Profi-Lingua poznajesz język nie tylko od strony teoretycznej (gramatyka, słownictwo), ale przede wszystkim od strony praktycznej – na zajęciach korzystamy z autentycznych materiałów prasowych, filmowych czy telewizyjnych.
  4. Zajęcia w naszej szkole prowadzą wyłącznie wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy języka hiszpańskiego 

Kurs języka hiszpańskiego – oferta

Wybierając naukę języka hiszpańskiego w Profi-Lingua, wybierasz:

  • pakiet 120 lekcji obowiązkowych oraz 40 lekcji dodatkowych, które odbywają się w elastycznych terminach
  • bezpłatne warsztaty gramatyczne i fonetyczne
  • konsultacje z lektorem prowadzącym
  • dostęp do zbiorów biblioteki oraz mediateki w siedzbie szkoły
  • możliwość nauki przez internet w ramach e-Akademii
  • zniżki dla studentów 
  • rabaty na podręczniki
  • możliwość skorzystania z oferty „Drugi Język Gratis”, tj.  udziału w zajęciach z wybranego języka obcego dla osób początkujących w 100% bezpłatnie!

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Certyfikat z hiszpańskiego?

Dla wszystkich osób, które chcą zdobyć certyfikat z języka hiszpańskiego, mamy dobrą wiadomość: Profi-Lingua jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym TELC (The European Language Certificates). W związku z tym prowadzimy kursy przygotowujące uczestników do zdawania egzaminów TELC z języka hiszpańskiego.

Chcesz poznać wszystkie typy zadań, jakie pojawiają się na arkuszu, oraz poćwiczyć wyrażanie opinii i argumentowanie, tak istotne podczas części ustnej? Zapisz się do nas na zajęcia. Gwarantujemy, że po kursie w Profi-Lingua  nic Cię na egzaminie nie zaskoczy!

Dowiedz się więcej na temat egzaminów i certyfikatów

Zajęcia z hiszpańskiego – kiedy i gdzie?

Kurs języka hiszpańskiego w Profi-Lingua trwa od października do czerwca. Oferujemy szeroki wybór terminów zajęć, w tym lekcje w soboty, dlatego nawet zapracowane osoby mogą skorzystać z naszej oferty. 

Nie wynajmujemy sal dydaktycznych od gimnazjów czy szkół średnich. Wszystkie zajęcia odbywają się przy ul. Wyszyńskiego 12 w Gliwicach w siedzibie szkoły Profi-Lingua, gdzie zapraszamy osoby zainteresowane naszymi kursami.

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Odwiedź nas i zapisz się na zajęcia z języka hiszpańskiego w Profi-Lingua! Czekamy na Ciebie!
32 331-4-91/92, gliwice@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem