Kurs niemieckiego dla firm w Gliwicach

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Austria, Belgia, Niemcy, Księstwo Liechtensteinu, Luksemburg, Szwajcaria – we wszystkich tych krajach język niemiecki jest językiem urzędowym. Co to oznacza dla polskich przedsiębiorców? Odpowiedź jest prosta: jeśli planują Państwo wkroczyć ze swoją firmą na rynek europejski, dobrze byłoby, aby Wasi pracownicy nie mieli problemu z nawiązywaniem kontaktu z klientami z wymienionych sześciu państw. W związku z tym serdecznie zapraszamy do udziału w kursie języka niemieckiego dla firm w Profi-Lingua. Z nami będzie prościej!

Kurs szyty na miarę potrzeb Państwa firmy

W Profi-Lingua tematykę oraz charakter kursu dostosowujemy do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Przy opracowywaniu programu nauczania uwzględniamy zawsze wszelkie sugestie Klientów. W firmie przeprowadzamy przed rozpoczęciem szkolenia audyt językowy, którego wyniki są dla nas informacją na temat znajomości języka niemieckiego wśród pracowników. Na ich podstawie dokonujemy podziału uczestników kursu na grupy o różnym poziomie zaawansowania.

Oferujemy różne formuły kursu języka niemieckiego dla firm, ale do najpopularniejszych należą obecnie: kursy języka ogólnego, kursy o tematyce specjalistycznej (np. biznesowej, medycznej czy prawniczej) oraz kursy konwersacyjne. Kadrze managerskiej proponujemy natomiast szkolenie intensywne, które przynosi szybkie efekty w krótkim czasie.

Oprócz pełnowymiarowych szkoleń przeprowadzamy również warsztaty językowe z zakresu prowadzenia negocjacji, prezentacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych w języku niemieckim. Gwarantujemy, że po zajęciach w Profi-Lingua Państwa pracownicy będą potrafili odnaleźć się w każdej sytuacji zawodowej!

Zajęcia z języka niemieckiego

W Profi-Lingua zapewniamy naszym Klientom korporacyjnym decyzyjność w kwestiach związanych z harmonogramem szkolenia. Zajęcia odbywają się zatem w wybranych przez Państwa terminach. Jesteśmy elastyczni również pod względem częstotliwości oraz liczby lekcji, które zostaną przeprowadzone w ramach kursu dla pracowników danego przedsiębiorstwa.

Zajęcia organizujemy w siedzibie Państwa firmy bądź w filii szkoły Profi-Lingua przy ul. Wyszyńskiego 12 w Gliwicach. Szczegóły dotyczące lokalizacji ustalamy indywidualnie z Klientem. Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora bądź native speakera do każdego przedsiębiorstwa, o ile mieści się ono na w granicach miasta.

UWAGA: Dla firm zainteresowanych naszą ofertą przeprowadzamy lekcję próbną!

Kurs języka niemieckiego dla firm – kontakt

W całej Polsce zorganizowaliśmy już szkolenia językowe dla ponad 1000 (!) Klientów korporacyjnych. Jeżeli chcą Państwo dołączyć do tego grona i zamówić kurs dla swoich pracowników albo poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty, prosimy o kontakt z p. Eweliną Gałecką (tel. 500 184 876, e-mail: egalecka@profi-lingua.pl).  
Współpracowaliśmy już, np.:

  • PKO BP S.A.
  • ING Services
  • PZU S.A.
  • Telewizja Polska S.A. oddział w Katowicach
  • Ministerstwo Obrony Narodowej
  • Najwyższa Izba Kontroli delegatura w Katowicach
  • Selgros Sp. zo.o.
  • PKN Orlen S.A.

Rekrutacja trwa cały rok, niezależnie od harnomogramu roku szkolnego! Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem