Indywidualny kurs niemieckiego w Gliwicach

Okoliczności prywatne albo zawodowe wymagają od Państwa znajomości języka niemieckiego, ale wciąż nie mogą Państwo znaleźć czasu na naukę? W Profi-Lingua nie akceptujemy żadnych wymówek. Naszym Słuchaczom zapewniamy możliwość wyboru terminów oraz tematyki zajęć. Kurs z języka niemieckiego szyty na miarę potrzeb? Dokładnie tak!

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Kursy indywidualne dla dorosłych i dla dzieci - nie ma problemu, prowadzimy kursy indywidualne dla każdego wieku uczestnika, kursy dla dzieci juz od 5-tego roku życia.
Zapewniamy odpowiedni program dobrany do umiejętności, wieku oraz zdolności Twojego dziecka, elastyczność spotkań (np.choroba czy wycieczka szkolna), atrakcyjne ceny. Lektorzy to starannie wyselekcjonowani filolodzy z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym, którzy chcą i potrafią uczyć dzieci. 

Niemiecki indywidualnie w Profi-Lingua – zalety

  • zapewniamy Słuchaczom możliwość wyboru tematyki oraz charakteru kursu
  • zajęcia prowadzą lektorzy z wykształceniem lingwistycznym
  • indywidualny kurs języka niemieckiego można rozpocząć w dowolnym terminie
  • gwarantujemy elastyczność w kwestii harmonogramu szkolenia
  • atrakcyjne ceny, elastyczne pakiety

Z niemieckim twarzą w twarz

Zajęcia face to face z języka niemieckiego to zajęcia indywidualne z lektorem. Bezpośrednie i regularne spotkania Słuchacza z nauczycielem przynoszą bowiem maksymalne efekty w krótkim czasie.

Idea kursów face to face zawiera w sobie możliwość dostosowania zarówno tematyki, jak i tempa nauczania, do możliwości językowych oraz postępów ucznia. Chcą Państwo omówić dokładniej wybrane zagadnienie? Nie ma sprawy! Cały harmonogram dopasowujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Tematykę zajęć także pozostawiamy w Państwa rękach. W Profi-Lingua prowadzimy bowiem kursy ogólne języka niemieckiego, kursy konwersacyjne oraz kursy specjalistyczne (np. z języka medycznego, biznesowego czy technicznego).

Na życzenie Słuchacza wprowadzamy słownictwo obowiązujące w branży, w której pracuje. Marketing? Finanse? IT? Żadna dziedzina nie stanowi dla naszych lektorów problemu! Uwzględniamy wszystkie sugestie Kursanta dotyczące programu nauczania. Spersonalizowany program kształcenia stanowi esencję naszego indywidualnego podejścia. 

Język niemiecki dla Ciebie – kiedy i gdzie?

W Profi-Lingua cenimy sobie elastyczność, dlatego naszym Kursantom zapewniamy możliwość wyboru dogodnych terminów zajęć. U nas Państwo mogą zdecydować o częstotliwości oraz liczbie lekcji, które odbywają się w ramach kursu. Jesteśmy w stanie zorganizować spotkanie z lektorem zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

Możliwość wyboru tematyki lekcji, terminów oraz lokalizacji sprawia, że nasze kursy indywidualne przypominają bardziej korepetycje z języka niemieckiego niż zajęcia w grupach!

Niemiecki w Profi-Lingua – kontakt

W sprawie kursów indywidualnych z języka niemieckiego w Gliwicach prosimy kontaktować się telefonicznie lub mailowo (gliwice@profi-lingua.pl, tel 32 331 42 91/92). Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem