Maturalny kurs niemieckiego w Gliwicach

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Myśl o maturze z języka niemieckiego spędza Ci sen z powiek? Boisz się, że otrzymasz słaby wynik i wymarzone studia odejdą w niepamięć? Wybierając Profi-Lingua, możesz pozbyć się strachu. Podczas kursu usystematyzujesz swoją wiedzę zdobytą w szkole, nadrobisz braki i w maju podejdziesz do egzaminu bez zbędnego stresu. Z nami wszyscy zdają, więc jeśli chcesz dołączyć do grona szczęśliwców, zapraszamy!

Dlaczego warto wybrać kurs maturalny z języka niemieckiego w Profi-Lingua?

  1. Program naszego kursu opracowywany jest przez egzaminatorów, którzy zasiadają w komisjach maturalnych.
  2. Pracujemy na autentycznych materiałach egzaminacyjnych z poprzednich lat.
  3. Na zajęciach poznasz wszystkie rodzaje zadań, które pojawiają się na arkuszach maturalnych.
  4. Podczas kursu przekażemy Ci informacje o strukturze egzaminu oraz wytycznych oceniania.
  5. W trakcie kursu organizujemy dwa egzaminy próbne.

Podstawa czy rozszerzenie? Ustna czy pisemna?

W Profi-Lingua przygotujemy Cię zarówno do matury podstawowej oraz rozszerzonej; ustnej i pisemnej. Na zajęciach kładziemy równy nacisk na wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie. Dzięki temu żadne zadanie na egzaminie nie sprawi Ci większego problemu.

Podczas kursu pomożemy Ci utrwalić zasady gramatyczne oraz wzbogacić słownictwo, przypomnimy sformułowania przynależne do tzw. języka formalnego oraz rozwiniemy Twoją umiejętność wyrażania opinii i argumentowania, która jest istotna szczególnie podczas egzaminów ustnych.

Zajęcia z niemieckiego dla maturzystów w Profi-Lingua

Kurs maturalny języka niemieckiego trwa od października do kwietnia. W tym czasie organizujemy dla naszych Kursantów 90 lekcji 45-minutowych. Ponadto nasi Słuchacze mogą brać udział w licznych zajęciach dodatkowych, tj. w konwersacjach bądź warsztatach gramatycznych czy fonetycznych.

W cenie kursu oferujemy również dostęp do biblioteki i mediateki oraz wspomaganie nauki angielskiego przez internet (e-Akademia). Naszych Słuchaczy zapraszamy także na zajęcia dodatkowe przygotowane specjalnie z myślą o maturzystach, tzw. „maturaclub”.

UWAGA: Uczestnicy kursów maturalnych w Profi-Lingua mogą zapisać się na bezpłatne zajęcia z wybranego języka obcego na poziomie dla osób początkujących w ramach oferty „Drugi Język Gratis”.

Gdzie się spotykamy?

Wszystkie zajęcia z języka niemieckiego dla maturzystów odbywają się w siedzibie Profi-Lingua przy ul. ul. Wyszyńskiego 12 w Gliwicach. Czekamy tam na Ciebie!

Chcesz zdać niemiecki na 100%? Wybierz kurs maturalny w Profi-Lingua!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem