Kurs języka niemieckiego w Gliwicach

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 

Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

Wiedza na temat zasad gramatycznych oraz bogaty zasób słownictwa stanowią podstawę znajomości języka, ale nie są z nią równoznaczne. Zdarza się bowiem, że teoria nie ma przełożenia na praktykę, czyli na umiejętność komunikacji. Dlatego w Profi-Lingua główny nacisk kładziemy właśnie na komunikację! Chcesz swobodnie i pewnie posługiwać się językiem niemieckim? Wybierz zajęcia w naszej szkole! 
Ceny kursów juz od 109 zł miesięcznie! 

Chcesz dopiero rozpocząć naukę języka niemieckiego? Wypełnij FORMULARZ.

Uczyłeś się niemieckiego wcześniej? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST.  

Skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które okażą swoje zainteresowanie nauką w Profi-Lingua. Czekaj na nasz telefon!  Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne!

Zalety kursu języka niemieckiego w Profi-Lingua

  1. program naszego kursu zakłada naukę języka niemieckiego ogólnego – w Profi-Lingua poznasz konstrukcje gramatyczne oraz słownictwo, dzięki którym będziesz swobodnie posługiwał się niemieckim w różnych okolicznościach, także w środowisku pracy.
  2. pokazujemy zastosowanie języka niemieckiego w praktyce – podczas lekcji korzystamy nie tylko z podręcznika, ale również z autentycznych materiałów prasowych oraz fragmentów filmów czy programów telewizyjnych.
  3. kładziemy nacisk na mówienie – dyskusje oraz symulacje realnych sytuacji na zajęciach pozwalają pokonać ewentualną barierę językową i dotrzeć do momentu, w którym konwersacja w języku niemieckim staje się przyjemnością!

Pakiet Słuchacza w Profi-Lingua

Wybierając kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua, w jednej cenie otrzymujesz:

  • do 160 lekcji 45-minutowych (120 lekcji obowiązkowych + 40 lekcji dodatkowych)
  • możliwość udziału w organizowanych warsztatach językowych
  • konsultacje z lektorem prowadzącym
  • możliwość nauki języka poza szkołą przez internet (dostęp do e-Akademii, Multibooka)
  • dostęp do zbiorów biblioteki językowej oraz mediateki w siedzibie Profi-Lingua
  • bezpłatne zajęcia z wybranego języka dla osób początkujących w ramach oferty „Drugi Język Gratis!”

W Profi-Lingua studenci mogą liczyć dodatkowo na atrakcyjne rabaty – o szczegóły zapytaj w naszym sekretariacie! 

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Twoje zajęcia z języka niemieckiego

Kurs języka niemieckiego w naszej szkole ma formę zajęć w grupach. Przydział do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania następuje na podstawie wyników testu. W niektórych przypadkach rekrutacja zostaje rozszerzona o rozmowę z lektorem.

Zajęcia odbywają się od października do czerwca. Możesz wybrać dogodną dla siebie częstotliwość – spotykamy się dwa razy w tygodniu (2x2 lekcje) bądź raz w tygodniu (1x4 lekcje). Oferujemy szeroki wybór terminów oraz zajęcia w soboty, więc bez problemu znajdziesz na naukę języka niemieckiego czas w swoim grafiku.

Wszystkie zajęcia organizowane są w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Wyszyńskiego 12 w Gliwicach. Chcesz zobaczyć jak wygląda nasza szkoła przed rozpoczęciem kursu? Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne! 

Egzamin z języka niemieckiego? Przygotujemy Cię!

Marzysz o certyfikacie potwierdzającym znajomość języka niemieckiego? Profi-Lingua to dobry adres! Naszych Słuchaczy od lat przygotowujemy do zdawania egzaminów w Instytucie Goethego (ZD, ZMP) oraz egzaminów TELC (The European Laguage Certificates) z języka niemieckiego.

W trakcie kursów egzaminacyjnych zapoznamy Cię nie tylko z typami zadań, ale również z samą strukturą egzaminu i wytycznymi oceniania. Chcesz czuć się przygotowanym w 100%? Zapisz się na zajęcia w naszej szkole!

Dowiedz się więcej na temat egzaminów i certyfikatów

Czy wiesz dlaczego warto wybrać Profi-Lingua?

Od 24 lat uczymy Polaków języków obcych. W tym czasie zostaliśmy wielokrotnie docenieni i wyróżnieni m.in. nagrodą Grand Prix Laur Klenta oraz tytułem „Jakość Roku 2014”. Posiadamy również Akredytację Kuratorium Oświaty. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych i  wykwalifikowanych lektorów oraz native speakerów. Oferujemy Ci nasze doświadczenie, edukację na najwyższym poziomie oraz profesjonalizm w atrakcyjnej cenie!

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem