Kurs rosyjskiego dla firm w Gliwicach

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

W tym roku minęły 24 lata od powstania pierwszej filii szkoły Profi-Lingua. Od początku naszej działalności przeprowadzamy kursy dla przedsiębiorstw. Z naszych szkoleń skorzystało ponad tysiąc Klientów korporacyjnych, a liczba ta wciąż rośnie. Jeżeli cenią sobie Państwo doświadczenie i wysoką jakość (potwierdzoną referencjami), zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursu języka rosyjskiego dla firm.

Analiza potrzeb Klienta

Każdą współpracę z przedsiębiorstwem rozpoczynamy od analizy potrzeb Klienta, dlatego przeprowadzamy w firmie audyt językowy w formie ankiety oraz testu. Jego wyniki są dla nas informacją o oczekiwaniach Słuchaczy względem szkolenia oraz o ich poziomie znajomości języka rosyjskiego. Na podstawie testu dokonujemy podziału Kursantów na grupy.

Kiedy znamy już oczekiwania przyszłych uczestników naszych zajęć, wspólnie z Klientem ustalamy tematykę i formułę szkolenia. Prowadzimy kursy języka rosyjskiego o różnym charakterze: kursy języka ogólnego, kursy konwersacyjne, kursy specjalistyczne (np. z języka biznesowego bądź medycznego) oraz intensywne kursy dla managerów.

Na zajęciach, które odbywają się w ramach szkolenia dla firm, zawsze wprowadzamy słownictwo związane z życiem zawodowym oraz – na życzenie Klienta – słownictwo branżowe. Organizujemy także warsztaty z prowadzenia spotkań biznesowych, korespondencji czy negocjacji w języku rosyjskim.

Kurs rosyjskiego dla firm – zajęcia

Kwestie związane z harmonogramem szkolenia pozostawiamy niemal w 100% w Państwa rękach – Klienci korporacyjni w Profi-Lingua decydują o terminach, częstotliwości oraz liczbie lekcji. My ze swojej strony oferujemy możliwość zorganizowania zajęć rano lub w godzinach popołudniowych. Ponadto zajmujemy się poszukiwaniami wykwalifikowanego lektora języka rosyjskiego, który będzie dyspozycyjny we wskazanym przez Klienta czasie.

Zajęcia odbywają się w siedzibie Państwa firmy bądź w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Wyszyńskiego 12 w Gliwicach. Dojazd lektora do Klienta na terenie miasta jest bezpłatny.

Podczas trwania szkolenia Klient otrzymuje od nas regularnie raporty na temat postępów uczestników kursu w nauce oraz frekwencji Słuchaczy na zajęciach.

Zalety kursów dla firm w Profi-Lingua

  • tematykę i charakter szkolenia dostosowujemy do potrzeb oraz oczekiwań Klienta
  • gwarantujemy elastyczność podczas ustalania harmonogramu
  • wprowadzamy w trakcie zajęć słownictwo specjalistyczne
  • zapewniamy indywidualne podejście
  • oferujemy możliwość zorganizowania lekcji próbnej

Kursy dla firm w Gliwicach – kontakt

Zapisy na kurs języka rosyjskiego dla firm trwają cały rok! Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt z p. Eweliną Gałecką (tel. 500 184 876, e-mail: egalecka@profi-lingua.pl).

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem