Indywidualny kurs rosyjskiego w Gliwicach

Kurs indywidualny w Profi-Lingua to idealna propozycja dla wszystkich osób, które chcą się uczyć języka rosyjskiego na własnych zasadach. Naszym Słuchaczom oferujemy nie tylko możliwość wyboru dogodnych terminów i lokalizacji zajęć, ale przede wszystkim realny wpływ na tematykę szkolenia. Przekłada się to na maksymalne efekty w nauce i satysfakcję z obu stron!

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Korepetycje z języka rosyjskiego w Profi-Lingua

Główną cechą kursów indywidualnych języka rosyjskiego w Profi-Lingua jest elastyczność. Przejawia się ona m.in. w dopasowywaniu tematyki i charakteru kursu do potrzeb oraz oczekiwań Słuchaczy. Dla każdego ucznia przygotowujemy spersonalizowany program kształcenia.

Pod względem treści nauczania nie stawiamy żadnych granic. Punktem wyjścia jest dla nas Państwa cel nauki języka rosyjskiego oraz źródło motywacji. Inny kształt będzie miał bowiem program kształcenia dla osób, które planują wyjazd do Rosji, a zupełnie odmienne treści lektor będzie wprowadzał na zajęciach dla Słuchacza, który poznaje język, aby posługiwać się nim głównie w środowisku pracy. W tym drugim przypadku Kursant zapoznaje się chociażby ze słownictwem specjalistycznym obowiązującym w danej branży np. branży finansowej, IT czy marketingowej.

Tematykę oraz formułę zajęć indywidualnych z języka rosyjskiego ustalamy oczywiście ze Słuchaczem przed rozpoczęciem kursu, ale podlega ona zmianie w trakcie trwania szkolenia. Lektor dopasowuje bowiem na bieżąco tempo nauczania i wybór zagadnień do możliwości językowych ucznia oraz jego sugestii. 

Coraz większą popularnością cieszą się kursy indywidualne dla młodych i najmłodszych! Z uwagi na elastyczność zajęć, indywidualnie dobrany program nauczania dostosowany do potrzeb oraz umiejętnosci dziecka prowadzimy szkolenia dla dzieci juz od 5-tego roku życia. Zajęcia prowadzone są w naszych salach wykładowych w przyjemnej i komfortowej atmosferze, a lektorzy to wykwalifikowani filolodzy rosyjscy z odpowiednim przygotowaniem podagogicznym. 

Z rosyjskim face to face – terminy i lokalizacja zajęć

W Profi-Lingua kurs indywidualny składa się z zajęć face to face. Lekcje odbywają się w wskazanych przez Słuchacza dniach i godzinach. Pozostawiamy zatem Państwu decyzyjność w kwestii harmonogramu. Nasi Kursanci mają także ostatnie słowo w kontekście częstotliwości oraz liczby zajęć. Dzięki temu nawet najbardziej zapracowana osoba może rozpocząć naukę języka rosyjskiego w Profi-Lingua. Nie będziemy ukrywać, że komfort Słuchaczy jest dla nas priorytetem! Indywidualne zajęcia z języka rosyjskiego prowadzą nasi sprawdzeni i wykwalifikowani lektorzy. 

Zapisy na indywidualny kurs języka rosyjskiego

Na kurs indywidualny języka rosyjskiego w Profi-Lingua mogą Państwo zapisać się w dowolnie wybranym momencie, gdyż prowadzimy rekrutację przez cały rok, niezależnie od harmonogramu roku szkolnego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt- e-mail: gliwice@profi-lingua.pl; tel. 32 331 42 91/92. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem