Kurs języka rosyjskiego w Gliwicach

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 

Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

Do 160 godzin lekcyjnych, szereg dodatkowych zajęć i możliwość nauki języka przez internet – tak bogatego pakietu Kursanta nie znajdziesz w żadnej innej szkole! Chcesz poznawać rosyjski od podstaw albo doskonalić wcześniej nabyte umiejętności językowe? Zależy Ci na maksymalnych efektach? Zapraszamy do Profi-Lingua!

Rosyjski w Profi Lingua

W Profi-Lingua zajęcia z rosyjskiego odbywają się w małych grupach. O przydziale do odpowiedniej grupy decyduje poziom znajomości języka. Jeżeli jesteś zatem zainteresowany naszym kursem, rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ (dla osób początkujących). Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą i przedstawią szczegóły oferty oraz poinformują Cię o wynikach testu.

Test i formularz mają charakter niezobowiązujący i są w 100% bezpłatne.

Kurs rosyjskiego w Profi-Lingua jest przeznaczony dla każdego, komu zależy na swobodnej komunikacji w tym języku. Podczas zajęć ćwiczymy wszystkie sprawności językowe: czytanie, rozumienie ze słuchu, pisanie oraz mówienie. Największy nacisk kładziemy jednak na umiejętność płynnej konwersacji. Gwarantujemy, że po zajęciach w naszej szkole, rozmowa w języku rosyjskim nie będzie sprawiała Ci najmniejszego problemu!

Pakiet Kursanta

Uczestnikom kursu języka rosyjskiego w Profi-Lingua oferujemy pakiet 120 lekcji 45minutowych obowiązkowych oraz 40 lekcji dodatkowych, w których mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani bez wnoszenia dodatkowych opłat.

Te 160 lekcji to jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Słuchaczy! Zapewniamy również konsultacje z lektorem prowadzącym, możliwość udziału w warsztatach językowych (gramatycznych i fonetycznych), dostęp do biblioteki oraz mediateki w siedzibie Profi-Lingua, a także naukę języka rosyjskiego w domu przez internet w ramach e-Akademii. Pamiętając o studentach przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. 

Dodatkowo wszyscy Słuchacze kursów rosyjskiego mogą zapisać się na zajęcia z innego języka obcego dla osób początkujących za darmo!

W Profi-Lingua płacisz tylko za kurs i za podręcznik, na który zresztą otrzymujesz specjalną zniżkę. Jeżeli jesteś studentem, mamy dla Ciebie super wiadomość: w naszej szkole możesz liczyć na atrakcyjny rabat! O szczegóły zapytaj w sekretariacie.

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Zajęcia z języka rosyjskiego

  1. Kurs języka rosyjskiego w naszej szkole trwa od października do czerwca.
  2. Wszystkie zajęcia obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Wyszyńskiego 12 w Gliwicach.
  3. Organizujemy lekcje zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych; od poniedziałku do soboty.

Certyfikat z języka rosyjskiego

Chciałbyś zdobyć certyfikat potwierdzający Twoją znajomość języka rosyjskiego? Świetnie się składa, ponieważ nasza szkoła jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym TELC (The European Language Certificates). Prowadzimy kursy egzaminacyjne, w trakcie których nie tylko szkolimy umiejętności językowe Słuchaczy, ale również zapoznajemy ich z rodzajami zadań oraz strukturą egzaminu z języka rosyjskiego. Oferujemy przygotowanie na najwyższym poziomie! Chcesz zdać bez problemu i bez stresu? Zapisz się na nasze zajęcia!

Dlaczego warto wybrać kurs językowy w Profi-Lingua?

  • gwarantujemy najwyższą jakość kształcenia w atrakcyjnej cenie, już od 109 zł miesięcznie
  • stawiamy na umiejętność swobodnej komunikacji w języku obcym
  • oferujemy największy wybór terminów zajęć i grup zaawansowania
  • zapewniamy profesjonalną kadrę lektorską
  • rabaty dla studentów
  • zniżki na podręczniki

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Czekamy na Ciebie przy ul. Wyszyńskiego 12 w Gliwicach!
32 331-42-91 lub 92

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem