Kurs włoskiego dla firm w Gliwicach

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

W dzisiejszych czasach każda polska firma może odnieść sukces za granicą, ale konkurencja nie śpi. Co zrobić zatem, aby stać się widocznym i atrakcyjnym przedsiębiorstwem na rynku międzynarodowym? Zainwestować w naukę języków obcych! Jeżeli chcą Państwo nawiązać kontakt z klientami bądź partnerami włoskojęzycznymi, kurs dla firm w Profi-Lingua będzie najlepszą decyzją.

Włoski dla firm – czego uczymy

Kursy dla Klientów korporacyjnych w Profi-Lingua cechuje indywidualne podejście. W związku z tym program szkolenia zależy przede wszystkim od Państwa potrzeb oraz oczekiwań. W celu ich rozpoznania przeprowadzamy w przedsiębiorstwie audyt językowy w formie ankiety oraz testu znajomości języka włoskiego. Stanowi on narzędzie weryfikacji poziomu zaawansowania uczestników szkolenia. Na podstawie testu dokonujemy bowiem podziału Kursantów na grupy.

W ramach szkoleń dla firm oferujemy kursy języka włoskiego w różnej formule: kursy języka ogólnego, kursy specjalistyczne (np. języka biznesowego, medycznego czy technicznego), kursy konwersacyjne oraz kursy intensywne (dla kadry managerskiej). Wybór formuły leży po stronie Klienta.

Obok regularnych kursów organizujemy również warsztaty językowe dla przedsiębiorstw, w czasie których uczymy pracowników zwrotów oraz słownictwa niezbędnego podczas prowadzenia negocjacji, prezentacji oraz spotkań biznesowych. Podczas zajęć uczestnicy poznają także język włoski formalny, obowiązujący przy wymianie służbowej korespondencji oraz sporządzaniu dokumentów.

Zajęcia z języka włoskiego

 1. Zajęcia z języka włoskiego mogą odbywać się w siedzibie Państwa firmy. Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora/native speakera na terenie Gliwic.
 2. W przypadku wolnych sal dydaktycznych lekcje możemy również zorganizować w filii Profi-Lingua przy ul. Wyszyńskiego 12.
 3. Harmonogram szkolenia ustalamy razem z Państwem. W naszej szkole Klient może zadecydować o terminach i częstotliwości zajęć, a także długości kursu.
 4. Oferujemy możliwość zorganizowania lekcji próbnej.
 5. Klientowi składamy raporty na temat postępów uczestników kursu w nauce języka włoskiego oraz ich obecności na zajęciach.
 6. Po zakończeniu kursu każdy Słuchacz dostaje pisemną ocenę oraz imienne zaświadczenie dotyczące odbytego szkolenia.

Zgłoś swoją firmę do Profi-Lingua

Szkoła Profi-Lingua działa w Polsce już od 24 lat. Przeprowadziliśmy w tym czasie kursy językowe dla ponad 1000 (!) Klientów korporacyjnych. O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczą liczne referencje, z którymi mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie.

Oto tylko kilka firm i instytucji z którymi współpracowaliśmy: 

 • PKO BP S.A.
 • ING Services
 • PZU S.A.
 • Telewizja Polska S.A. oddział w Katowicach
 • Ministerstwo Obrony Narodowej
 • Najwyższa Izba Kontroli delegatura w Katowicach
 • Selgros Sp. zo.o.
 • PKN Orlen S.A.

Do grona naszych Klientów może dołączyć każde przedsiębiorstwo. Informacji szczegółowych na temat zapisów oraz organizacji szkolenia udziela p. Ewelina Gałecka (tel. 500 184 876, e-mail: egalecka@profi-lingua.pl). Zapraszamy do kontaktu!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem