Indywidualny kurs włoskiego w Gliwicach

Indywidualny kurs języka włoskiego w Profi-Lingua to zajęcia, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Słuchaczy. Kluczem do Państwa satysfakcji jest nasza elastyczność, która przejawia się m.in. w spersonalizowanym programie nauczania oraz harmonogramie szkolenia dopasowanym do grafiku ucznia.

Proponujemy elastyczne pakiety, atrakcyjne ceny! 

Tematyka i charakter kursu indywidualnego

W naszej ofercie szkoleń indywidualnych znajdują się kursy językowe o różnym charakterze:

  1. kursy języka włoskiego ogólnego (idealne dla osób, które chcą swobodnie posługiwać się językiem włoskim w sytuacjach prywatnych i zawodowych)
  2. kursy języka włoskiego używanego w pracy zawodowe
  3. kursy konwersacyjne (kierowane do Słuchaczy, którzy chcą przełamać barierę językową i płynnie mówić po włosku)
  4. kursy języka włoskiego intensywne (przeznaczone głównie dla osób, które wybierają się za granicę)

W Państwa rękach pozostawiamy wybór formuły szkolenia. Tematykę zajęć również dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Słuchacza, dlatego przez rozpoczęciem kursu prosimy o wszelkie sugestie dotyczące treści nauczania. Informacje, które uzyskamy od Państwa, pozwolą nam opracować spersonalizowany program kształcenia, który jest esencją kursu indywidualnego w Profi-Lingua.

Kurs indywidualny w naszej szkole ma formę zajęć face to face, co umożliwia modyfikację programu w czasie trwania szkolenia oraz dostosowywanie tempa jego realizacji do predyspozycji językowych Słuchacza oraz postępów w nauce. Ze względu na ową elastyczność kurs indywidualny bardziej przypomina tradycyjne korepetycje z języka włoskiego niż kursy grupowe, których program nauczania jest z góry określony i nie podlega większym zmianom.

Nie potrafisz znaleźć szkoły dla dziecka? Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia indywidualne z języka włoskiego. Gwarantujemy jakość w super cenie! 

Harmonogram szkolenia z języka włoskiego

Harmonogram indywidualnego kursu języka włoskiego zawsze układamy w porozumieniu z Słuchaczem. U nas mogą Państwo zadecydować o terminach, częstotliwości oraz liczbie lekcji, które odbędą się w ramach szkolenia. Organizujemy zajęcia zarówno rano, jak i w godzinach popołudniowych.

UWAGA: Kurs indywidualny w Profi-Lingua mogą Państwo zacząć w każdej chwili!

Kursy indywidualne w Gliwicach – kontakt

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania czy wątpliwości odnośnie kursów indywidualnych  w Gliwicach prosimy o kontakt:

e-mail: gliwice@profi-lingua.pl

Tel. 32 331 42 91/92

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem