Kurs języka włoskiego w Gliwicach

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 

Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

 Wyjazd zagraniczny, możliwość awansu bądź chęć znalezienia lepszej pracy, rozwój osobisty – powodów, dla których zdecydujemy się na naukę języka włoskiego, może być nieskończenie wiele. We wszystkich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest kurs w Profi-Lingua. Na zajęciach w naszej szkole uczymy bowiem języka ogólnego, którego znajomość zapewnia swobodną komunikację zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Uczyłeś się już języka włoskiego i chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w Profi-Lingua? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST

Jesteś osobą początkującą? Wypełnij FORMULARZ

Test i formularz nie mają charakteru zobowiązującego, niemniej stanowią dla nas informację, że jesteś zainteresowany zajęciami z języka włoskiego w Profi-Lingua. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą, przedstawią szczegóły oferty i odpowiedzą na wszelkie pytania. 

Włoski w Profi-Lingua – dlaczego warto?

  1. Oferujemy szeroki wybór terminów oraz grup o różnym poziomie zaawansowania – z nami bez problemu znajdziesz czas na naukę języka włoskiego. Dobra wiadomość dla osób zapracowanych: organizujemy lekcje w soboty!
  2. Stawiamy na komunikację – w trakcie zajęć poznasz zasady gramatyczne, wzbogacisz swój zasób słownictwa, ale przede wszystkim nauczysz się płynnie mówić po włosku!
  3. Gwarantujemy profesjonalną kadrę lektorską – w Profi-Lingua zatrudniamy tylko sprawdzonych i wykwalifikowanych lektorów, dla których praca jest pasją, a to z kolei przekłada się na wzrost motywacji Słuchaczy.
  4. W naszej szkole poznasz zastosowanie języka włoskiego w praktyce –  w trakcie zajęć sięgamy nie tylko do podręcznika, ale również korzystamy z autentycznych materiałów prasowych, fragmentów filmów czy programów telewizyjnych. 

Od października do czerwca z językiem włoskim

Kurs języka włoskiego w Profi-Lingua trwa od października do czerwca. W tym okresie odbywa się aż 160 lekcji 45-minutowych, a dokładniej 120 lekcji obowiązkowych i 40 lekcji dodatkowych, w których mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani Słuchacze. Jest to pełen poziom zaawansowania realizowany w ciągu jednego roku. 

Czy 160 lekcji to za mało? Naszym zdaniem tak! Dlatego naszym Kursantom oferujemy również możliwość udziału w warsztatach językowych, konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do biblioteki oraz mediateki w siedzibie Profi-Lingua, a także wspomaganie nauki przez internet w ramach e-Akademii oraz Multibooka.
Ceny kursów już od 399 zł, możliwość płacenia w wygodnych, miesięcznych ratach. 

Ponadto wszyscy uczestnicy kursów włoskiego mogą skorzystać z naszej wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis” i bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach z innego języka obcego dla osób początkujących: angielski, rosyjski, francuski, niemiecki, hiszpański – Ty wybierasz!

Dla wszystkich studentów przygotowaliśmy w Profi-Lingua atrakcyjne rabaty. O szczegóły pytaj w naszym sekretariacie.

Certyfikat z języka włoskiego?

Profi-Lingua jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym TELC (The European Language Certificates). Jeżeli jesteś zatem zainteresowany zdawaniem egzaminu TELC z języka włoskiego, chętnie Cię do niego przygotujemy. Z nami poznasz typy zadań, strukturę egzaminu oraz wytyczne oceniania. Wystarczy, że zapiszesz się na kurs egzaminacyjny w naszej szkole, a my zajmiemy się całą resztą!

Dowiedz się więcej na temat egzaminów i certyfikatów

Gdzie odbywają się zajęcia z języka włoskiego?

Wszystkie zajęcia z języka włoskiego odbywają się w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Wyszyńskiego 12 w Gliwicach. Chcesz nas odwiedzić przed rozpoczęciem kursu i zapoznać się ze szczegółami oferty? Zapraszamy!

 Wypełnij FORMULARZ (opcja dla osób rozpoczynających naukę języka) bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem