Kurs angielskiego dla firm w Katowicach

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

W Katowicach o szczegółach dotyczących szkoleń z języka angielskiego dla firm poinformuje Państwa p. Ewelina Gałecka.

Kontakt: tel. 500 184 876 oraz 32/255-31-67 ,  e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

Język angielski w stopniu komunikatywnym zna niemal każdy. Używamy go podczas wyjazdów zagranicznych i przy okazji nawiązywania znajomości z obcokrajowcami. Taki „codzienny” angielski nie wystarcza jednak w pracy. Celem kursów dla firm jest właśnie przygotowanie Słuchaczy do posługiwania się językiem obcym w sytuacjach zawodowych. Dlatego, jeśli chcą Państwo zainwestować w kompetencje swoich pracowników, szkolenie w Profi-Lingua jest najlepszym rozwiązaniem! Zapytaj o lekcję próbną. 

Kurs dla firm w Profi-Lingua – dlaczego warto?

 • Terminy zajęć dopasowujemy do Państwa harmonogramu pracy
 • Oferujemy możliwość dojazdu nauczyciela do Państwa firmy
 • Kursy korporacyjne prowadzą tylko sprawdzeni i wykwalifikowani lektorzy, także native speakers.
 • Długość szkolenia zależy od Państwa potrzeb
 • Kurs można rozpocząć w dowolnym terminie
 • O tematyce i charakterze szkolenia decyduje Klient
 • Mamy ponad 24 letnie doświadczenie w nauczaniu
 • Przeszkoliliśmy już ponad 1000 klientów korporacyjnych i instytucjonalnych
 • Uczymy na każdym poziomie zaawansowania- od podstaw komunikacji po specyficzne słownictwo branżowe
 • Stosujemy najskuteczniejszą metodę komunikatywną
 • Możemy pochwalić się licznymi referencjami od firm i istytucji z całej Polski
 • Mogą sie Państwo uczyć w siedzibie swojej firmy, w naszych salach wykładowych lub przez Skypa. 

Angielski dla firm – czego uczymy?

W Profi-Lingua szkolenia dla firm mają różny charakter. Możemy Państwu zaproponować zarówno kursy języka angielskiego ogólnego, jak i kursy języka angielskiego biznesowego. W obu przypadkach stawiamy nacisk na słownictwo wykorzystywane w sytuacjach zawodowych. Podczas zajęć ćwiczymy wszystkie sprawności językowe – czytanie, mówienie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu.

Prowadzimy także kursy konwersacyjne oraz intensywne (przeznaczone zwłaszcza dla kadry managerskiej). Organizujemy również warsztaty językowe, w ramach których uczymy Słuchaczy: sformułowań niezbędnych przy nawiązywaniu kontaktów z klientami, prowadzenia negocjacji oraz spotkań biznesowych, a także sporządzania oficjalnych pism i dokumentów w języku angielskim.

Na życzenia Klienta w trakcie zajęć zapoznajemy uczestników kursu z elementami języka specjalistycznego, np. języka angielskiego prawniczego bądź języka angielskiego medycznego.

Organizacja szkolenia z języka angielskiego

 1. Ustalamy tematykę i charakter kursu z Klientem.
 2. Przeprowadzamy audyt językowy w firmie.
 3. Dokonujemy podziału uczestników szkolenia na grupy.
 4.  Rozpoczynamy zajęcia!

Zajęcia z języka angielskiego w Państwa firmie

Zajęcia z języka angielskiego odbywają się bezpośrednio w Państwa firmie bądź w siedzibie naszej szkoły przy ul. Młyńskiej 23 w Katowicach. Prowadzą je wykwalifikowani lektorzy z doświadczeniem pedagogicznym. Oferujemy również zajęcia z native speakerami. Nad realizacją programu kursu i przebiegiem szkolenia czuwa metodyk.

W Profi-Lingua jesteśmy elastyczni w kwestii terminów, częstotliwości oraz liczby lekcji. Ostatnie słowo w kwestii harmonogramu pozostawiamy Klientowi.

W czasie szkolenia kilkukrotnie przeprowadzamy testy językowe, których wyniki pozwalają nam ocenić postępy Słuchaczy w nauce. Informacje na temat nabytych umiejętności oraz na temat frekwencji uczestników kursu przekazujemy na bieżąco Klientowi.

Postaw na jakość- zaoszczędź czas i pieniędzę.

Kursy językowe dla katowickich firm

Przez 24 lata działalności Profi-Lingua na rynku polskich szkół językowych udało nam się zrealizować szkolenia dla ponad 1000 Klientów korporacyjnych. W Katowicach z naszej oferty skorzystali m.in. pracownicy Telewizji Polskiej oraz Najwyższej Izby Kontroli. Chcą Państwo dołączyć do tego grona? Nic prostszego. Wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić swoje potrzeby oraz sugestie. My przygotujemy dla Państwa firmy spersonalizowaną ofertę.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Zamów lekcję próbną.

W Katowicach o szczegółach dotyczących szkoleń z języka angielskiego dla firm poinformuje Państwa p. Ewelina Gałecka.

Kontakt: tel. 500 184 876 oraz 32/255-31-67 // e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem