Indywidualny kurs angielskiego w Katowicach

Chcą Państwo uczyć się języka angielskiego na swoich warunkach? Mieć realny wpływ na program nauczania? Decydować o terminach zajęć? Zapraszamy w takim razie na kurs indywidualny w szkole Profi-Lingua. Już od 24 lat zapewniamy naszym Słuchaczom komfort, wysoką jakość i elastyczność a przede wszystkim bardzo szybkie efekty, dzięki kursowi indywidualnemu zaczniesz mówić szybciej niż się spodziewasz. Zamów lekcję próbną.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Zajęcia indywidualne w Profi-Lingua – dlaczego warto?

  • stawiamy na jakość, czego dowodem jest m.in. nagroda Grand Prix Laur Klienta
  • setki referencji od naszych Klientów są naszym powodem do dumy
  • jesteśmy elastyczni-harmonogram kursu układamy w porozumieniu ze Słuchaczem, niczego nie narzucamy-ilości, częstotliwości lekcji czy terminów spotkań
  • opracowaliśmy metodę komunikatywną, dającą natychmiastowe efekty nauczania
  • zajęcia prowadzą wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy oraz native speakerzy
  • oferujemy możliwość dojazdu nauczyciela do ucznia
  • tematykę zajęć i tempo realizacji programu dostosowujemy do potrzeb i zainteresowań Kursanta
  • kurs można rozpocząć w każdej chwili (niezależnie od hamonogramu roku szkolnego)
  • jako jedna z nielicznych szkół posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty, co oznacza, że cały proces nauczania został bardzo dokładnie zaprojektowany i jest ściśle nadzorowany, my niczego nie pozostawiamy przypadkowi
  • bezpłatnie dojeżdżamy do Klienta

Angielski indywidualnie – program kursu

Program i charakter kursu indywidualnego języka angielskiego w naszej szkole jest za każdym razem dostosowywany do potrzeb i celów konkretnego Słuchacza. Jeśli chcą Państwo swobodnie posługiwać się językiem angielskim w środowisku pracy, w treści nauczania wkomponujemy elementy języka biznesowego. Na życzenie Kursanta nauczyciel wprowadza również słownictwo specjalistyczne, które obowiązuje w konkretnej branży (np. branży marketingowej, finansowej czy ekonomicznej).

W trakcie indywidualnego kursu Słuchacz ćwiczy wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie w języku angielskim. Istnieje jednak możliwość położenia większego nacisku na jedną z tych sprawności np. jeśli mają Państwo problem z wypowiadaniem się w języku angielskim, lektor poświęci więcej uwagi umiejętności prowadzenia konwersacji. 

Osobom, które planują wyjazd za granicę, proponujemy indywidualny kurs języka angielskiego o charakterze intensywnym. Organizujemy również kursy indywidualne dla dzieci.

Z angielskim face to face

Kurs indywidualny w naszej szkole składa się z regularnych i bezpośrednich spotkań nauczyciela z uczniem, dlatego przypomina formą tradycyjne korepetycje z języka angielskiego. Wybierając Profi-Lingua, nie muszą jednak Państwo tracić czasu na poszukiwanie wykwalifikowanego korepetytora – bierzemy to na siebie, dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości! Wszyscy nauczyciele, którzy tworzą naszą kadrę, to osoby sprawdzone i wykształcone. Ucząc się angielskiego w naszej szkole, uczą się Państwo od najlepszych!

Dzięki metodzie, którą stosujemy – metodzie komunikatywnej – nasi Kursanci szybko dostrzegają pierwsze efekty nauki, co pozytywnie wpływa na dalszą motywację.

Naszym Słuchaczom oferujemy elastyczność w ustalaniu terminów zajęć, ich częstotliwości oraz liczby lekcji, które odbywają się w ramach kursu. Kwestie dotyczące harmonogramu pozostawiamy zatem w Państwa rękach. 

Angielski z dojazdem

Uczestnicy indywidualnego kursu językowego w Profi-Lingua mogą samodzielnie zadecydować o miejscu, w którym będą odbywać się zajęcia. Nasi lektorzy bezpłatnie dojadą w wyznaczoną przez Państwa lokalizację. W przypadku dostępności sal lekcje mogą być zorganizowane w siedzibie szkoły przy ul. Młyńskiej 23 w Katowicach w klimatyzowanych salach wykładowych.  

Zapisy na kurs indywidualny w Profi-Lingua

Aby zapisać się na kurs indywidualny języka angielskiego w Profi-Lingua, wystarczy tylko się z nami skontaktować i przedstawić swoje oczekiwania oraz sugestie. Nasi pracownicy zajmą się wszystkimi kwestiami organizacyjnymi i opracowaniem spersonalizowanej oferty. 

Wybierz jakość i zaoszczędź sobie rozczarowań i pieniędzy.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

W Katowicach za organizację szkoleń indywidualnych odpowiada p. Ewelina Gałecka. Zamów lekcję próbną.

egalecka@profi-lingua.pl, tel. (32) 255 31 67 lub 500 184 876

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem