Maturalny kurs angielskiego w Katowicach

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Zapisy na nowy rok szkolny trwają, nie czekaj, miejsc ubywa z dnia na dzień. Tylko u nas drugi język gratis! Start zajęć już w październiku. 

„Hura! Dzisiaj matura!” Aby ten okrzyk rzeczywiście wydobył się z ust maturzystów, niezbędne jest porządne przygotowanie do tzw. „egzaminu dojrzałości”. Współcześnie matura z języka obcego nowożytnego jest obligatoryjna dla wszystkich uczniów, a najczęściej wybieranym językiem jest angielski. Nie mogło go zatem zabraknąć w naszej ofercie kursów maturalnych. Wybierz nasze 24 letnie doświadczenie. 

Przygotowanie do matury w Katowicach

Angielskiego uczysz się prawdopodobnie od wielu lat, co zdecydowanie zwiększa Twoje szanse na dobry wynik egzaminu maturalnego. Wiedzę nabywaną przez tak długi okres czasu, często chaotyczną, nieuporządkowaną, należy jednak usystematyzować. Chętnie Ci w tym pomożemy! Cena kursu już od 169 zł /m-c!

Program naszego kursu maturalnego z języka angielskiego w Katowicach został opracowany przez doświadczonych egzaminatorów. Tych samych, których w maju możesz spotkać w komisjach egzaminacyjnych w swojej szkole! Wiesz,co to oznacza? Że poznasz maturę od podszewki! Przekażemy Ci informacje nie tylko o typach zadań, jakie pojawiają się na arkuszach maturalnych, ale również opowiemy o stukturze egzaminów z języka angielskiego i o wymogach oceniania. Po kursie u nas nic już Cię nie zaskoczy!

Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje 
Dowiedz się więcej- TUTAJ

Kurs maturalny w Profi-Lingua – dlaczego powinieneś nas wybrać?

  • przygotujemy Cię do matury podstawowej i rozszerzonej w obu formach: ustnej i pisemnej
  • z naszymi lektorami pracujesz na autentycznych materiałach wykorzystywanych m.in. na egzaminach z poprzednich lat
  • organizujemy tzw. wewnętrzne matury próbne, abyś mógł zaznajomić się ze strukturą arkuszy maturalnych i zrozumieć funkcjonowanie klucza odpowiedzi, w który musisz się „wstrzelić”
  • jesteśmy tak pewni swojej jakości, że dajemy Ci gwarancję zdania matury z języka angielskiego!

Zajęcia z kursu maturalnego języka angielskiego 

Kurs maturalny trwa od października od marca. W ciągu tych sześciu miesięcy odbywa się 90 lekcji 40-minutowych. Zajęcia organizowane są w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Młyńskiej w samym sercu Katowic.

Naszym maturzystom oprócz pakietu 90 lekcji oferujemy także zupełnie za darmo: możliwość udziału w konwersacjach oraz w warsztatach językowych, konsultacje z lektorem prowadzącym oraz dostęp o biblioteki, mediateki i e-Akademii, internetowgo wspomagania nauczania- uczysz sie gdzie i kiedy chcesz. 

Drugi Język Gratis!

Uczestnicy kursu maturalnego mogą skorzystać z super oferty „Drugi Język Gratis” i rozpocząć w Profi-Lingua naukę wybranego przez siebie języka na poziomie dla osób początkujących.

To matura, nie chęć szczera, zrobi z Ciebie…żaka!

W dobie rzadko spotykanych egzaminów wstępnych na studia, to właśnie wyniki egzaminów maturalnych stały się dominującym kryterium dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie na uczelnie wyższe w Polsce.  Nie zwlekaj! Już dziś zainwestuj w maturalny kurs języka angielskiego w Profi-Lingua, bo to inwestycja w Twoją przyszłość! 

Do zobaczenia na Młyńskiej!   Cena kursu już od 169 zł /m-c!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem