Kurs języka angielskiego w Katowicach

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 


Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

 

W dzisiejszych czasach, chyba nikogo nie trzeba już przekonywać, że warto uczyć się języków obcych. Dotyczy to zwłaszcza języka angielskiego. Prawie 400 milionów ludzi posługuje się j.angielskiem jako ojczystym. Ponadto, włada nim również niezliczona liczba osób na całym świecie. Dużym zaskoczeniem może być fakt, że język angielski jest jednym z łatwiejszych języków obcych, a pierwsze efekty nauki pojawiają się zaskakująco szybko. Jest to jeden z czynników, który sprawia, że liczba Kursantów szlifujących codziennie j.angielski w Profi-Lingua ciągle wzrasta. 

Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Ceny kursów już od 499 zł /semestr, zniżki dla studentów, największy wybór terminów i zajęć, internetowe wspomaganie nauczania oraz drugi język w cenie. Szczegóły w Biurze Obsługi Klienta, tel. 32 253 05 19/20. Zapytaj o rabaty dla studentów. Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

Kursy językowe od 3 roku życia

Jako lider w nauczaniu języków obcych w Polsce mamy świadomość, że naukę języka należy rozpocząć jak najwcześniej. Zapraszamy do odwiedzin strony www.profi-kids.pl!

Nauka języka angielskiego w Profi-Lingua, tylko u nas płacisz za jeden język, a uczysz się dwóch!

W Profi-Lingua dbamy o to, aby zajęcia z j.angielskiego były ciekawe. Uczymy metodą komunikatywną, co oznacza, że główny nacisk kładziemy na przełamywanie barier komunikacyjnych w j.angielskim. Nasi kursanci zwykle są zaskoczeni, że tak szybko uda im się zaczynać płynnie mówić w języku angielskim. W programie nauczania wykorzystujemy sytuacje z dnia codziennego, żywe teksty z anglojęzycznych gazet, czasopism czy filmów. Uczymy nie tylko języka, ale także zwyczajów, czy kultury. Wszystko to sprawia, że nauka języka angielskiego staje się przygodą, która poszerza horyzonty.Na naszych kursach uczymy mówić. Zapytaj także o zajęcia dla dzieci.  Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

From zero to hero, czyli j.angielski w Profi-Lingua:

 • duży wybór poziomów zaawansowania z j.angielskiego to gwarancja, że trafisz do grupy w 100% dopasowanej do Twoich umiejętności
 • otrzymasz od nas aż do 160 godzin zajęć w roku, w tym 120 obligatoryjnych! Dzięki dodatkowym konwersacjom (do 40 godzin) poprawisz nie tylko gramatykę. Poszerzysz zasób słownictwa, a także poćwiczysz mówienie w języku angielskim!
 • kursy są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę lektorską, na wyższych poziomach zaawansowania zajęcia prowadzą native speakerzy j.angielskiego, nie bez powodu możemy pochwalić sie Akredytacją Kuratorium Oświaty
 • tylko w Profi-Lingua proponujemy Ci bezpłatną naukę drugiego języka obcego na poziomie podstawowym! Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej w Katowicach! Nie masz czasu na skorzystanie z tej oferty? Przekaż swój kurs drugiego języka komuś bliskiemu!
 • bezpłatne konwersacje, warsztaty gramatyczne i fonetyczne
 • bezpłatny dostęp do Multibooka ( e-learning), dzięki ktoremu w wygodny sposób przećwiczysz materiał przerabiany za zajęciach oraz znajdziesz dodatkowe ćwiczenia 
 • ucząc się w naszej szkole j.angielskiego, otrzymasz zniżkę na podręczniki znanych wydawnictw oraz dostęp do zasobów naszej biblioteki i mediateki- wszystko w ramach Twojego kursu!
 • karta rabatowa "Prestige Club" 
 • specjlanie zaprojektowane zajęcia dla dzieci w ramach Profi Kids Club, sprawdź na www.profi-kids.pl

Sprawdz także indywidualny kurs języka angielskiego i kursy angielskiego dla firm i instytucji. 

Zapisz się! W Profi-Lingua dajemy Ci gwarancję jakości potwierdzoną Akredytacją Kuratorium Oświaty.

Chcesz zostać uczestnikiem zajęć z angielskiego w naszej szkole? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ.  Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu 24 godzin i zaproponujemy grupę adekwatną do Twojego poziomu znajomości języka. Odpowiemy również na wszelkie nurtujące Cię pytania i przedstawiamy szczegóły oferty! 

Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

Egzamin z j.angielskiego w Katowicach?

Decydując się na naukę j.angielskiego w Profi-Lingua w Katowicach masz pewność, że zostaniesz rzetelnie przygotowany do zdawania prestiżowych egzaminów językowych, takich jak: 

 • Egzaminy Cambridge (FCE, CAE, CPE, KET, PET, YLE),
 • Egzaminy TELC (The European Language Certificate),
 • Egzaminy LCCI (London Chamber of Commerce and Industry)
 • PTE General

Profi-Lingua, jako szkoła językowa z ponad 24-letnią tradycją w nauczaniu języka angielskiego jest wewnętrznym ośrodkiem egzaminacyjnym British Council, licencjonowanym ośrodkiem TELC, posiada akredytację LCCI oraz jest autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Global. Co to oznacza dla Ciebie? To, że z powodzeniem przygotujesz się do zdawania egzaminów w naszej filii w Katowicach!  

Dowiedz się więcej o egzaminach i certyfikatach

 

Język angielski- kadra lektorska

W szkole w Katowicach zatrudniamy profesjonalistów. Pracują u nas lektorzy i native speakerzy języka angielskiego, którzy umieją i lubią uczyć. Nauczanie to ich praca, a zarazem hobby. Nasi lektorzy doskonale zdają sobie sprawę, że każdy z Kursantów jest inny, ma inne potrzeby. W związku z tym, do każdego Słuchacza podchodzą indywidualnie, starając się aby każda osoba biorąca udział w zajęciach z języka angielskiego, czuła się komfortowo. Wszyscy Kursanci mają możliwość bezpośredniego kontaktu ze swoim lektorem z j.angielskiego. W każdej chwili mogą też liczyć na pomoc w wyjaśnianiu wątpliwości, związanych z przerabianym materiałem.

Jak zorganowane są zajęcia?

 • trwają od października do czerwca
 • prowadzone są na 10 poziomach zaawansowania
 • każdy poziom to dwa semestry
 • prowadzone są w grupach 5-12 osobowych
 • prowadzone są w systmie 2 x 2 lekcje w tygodniu ( pon-czw) lub 1 x 4 lekcje w tygodniu ( piątek i sobota)
 • prowadzone są w systemie poniedziałek/środa, wtorek/czwartek w godzianch 7.30, 9.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00 lub w piątki w godzinach 7.30, 14.30, 17.30 lub w soboty w godzinach 8.30, 11.30

Wybierz właściwie. Wybierz angielski w Profi-Lingua. Tylko teraz specjalna oferta dla studentów- rabat 100 zł !

Sprawdz także indywidualny kurs języka angielskiego i kursy angielskiego dla firm i instytucji.

Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem