Kurs języka czeskiego w Katowicach

Zostały ostatnie miejsca w grupach, w pakiecie otrzymasz drugi język gratis, kurs wakacyjny gratis, bezpłatne konwersacje. 

Największy pakiet zajęć obowiązkowych i dodatkowych, szeroki wachlarz terminów, lekcje z dyplomowanymi lektorami, atrakcyjna cena, świetna lokalizacja szkoły... Czy można chcieć czegoś więcej? Jeżeli Twoim celem jest płynna komunikacja w języku czeskim, zapraszamy na zajęcia w Profi-Lingua. Z nami nauka staje się przyjemnością!

Czeski w Profi-Lingua

  1. W Profi-Lingua stawiamy na język ogólny i gwarantujemy różnorodną tematykę zajęć. Naszą ofertę kierujemy zatem do wszystkich osób, którym zależy na swobodnej komunikacji zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych.
  2. Pomagamy Kursantom aktywnie rozwijać podstawowe kompetencje językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie.
  3. Dużą wagę przykładamy do umiejętności prowadzenia rozmowy w języku czeskim, dlatego zapewniamy Słuchaczom dodatkowe konwersacje.
  4. Kursanci w trakcie zajęć poznają także zasady gramatyczne oraz stopniowo wzbogacają swój zasób słownictwa.
  5. Lekcje z języka czeskiego w Profi-Lingua prowadzą wykwalifikowani lektorzy z przygotowaniem pedagogicznym, którzy podchodzą do swojej pracy z zaangażowaniem. 
  6. Organizujemy kursy dla osób na różnym poziomie zaawansowania.

Pakiet Słuchacza

W naszej szkole oferujemy bogaty pakiet zajęć z języka czeskiego. Kurs składa się bowiem ze 120 lekcji obowiązkowych i 40 lekcji dodatkowych konwersacji. Ponadto wszyscy Słuchacze mogą brać udział w warsztatach gramatycznych i fonetycznych, które organizujemy w Profi-Lingua.

Zapewniamy także bezpłatne konsultacje z lektorem prowądzacym, dostęp do biblioteki i mediateki oraz dostęp do e-Akademii. Nasi Kursanci otrzymują również na wstępie zniżkę na podręczniki. 

Drugi Język Gratis

Uczestnicy kursów języka czeskiego w oddziale Profi-Lingua w Katowicach mogą zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących w ramach promocji „Drugi Język Gratis”. O szczegóły zapytaj w sekretariacie naszej szkoły.

Zapisy na zajęcia z języka czeskiego

Uznałeś, że nasza oferta odpowiada Twoim oczekiwaniom? Zapisz się na kurs! Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ (dla osób rozpoczynających naukę języka). Pracownicy Profi-Lingua skontaktują się z Tobą, poinformują o wynikach testu oraz zaproponują termin rozmowy z lektorem, na podstawie której trafisz do odpowiedniej grupy zaawansowania. Zapytaj o rabaty dla studentów.

Organizacja kursu w Profi-Lingua

  1. Kursy języka czeskiego w naszej szkole rozpoczynają się w październiku i trwają do czerwca.
  2. Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty w godzinach porannych i popołudniowych.
  3. Wszystkie zajęcia odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych w siedzibie szkoły przy ul. Młyńskiej 23 w Katowicach.

Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia! Na shledanou! Zapytaj o rabaty dla studentów.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem