Kurs francuskiego dla firm w Katowicach

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

W Katowicach o szczegółach dotyczących szkoleń z języka francuskiego dla firm poinformuje Państwa p. Ewelina Gałecka.

Kontakt: tel. 500 184 876 oraz 32/255-31-67,  e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

Nie da się wprowadzić firmy na rynek międzynarodowy bez znajomości języków obcych. Znajomość ta jest przecież podstawą swobodnej komunikacji między przedsiębiorstwem a klientami bądź partnerami biznesowymi. Jeśli chcą zatem Państwo odnieść sukces w krajach francuskojęzycznych, zapraszamy na szkolenia dla firm w Profi-Lingua. Możemy pochwalić się ponad 24 letnim doświadczeniem w nauczaniu firm i instytucji. 

Zaczynamy od audytu językowego

Pierwszym krokiem na drodze naszej współpracy z Klientami korporacyjnymi jest rozpoznanie potrzeb językowych pracowników danej firmy. W tym celu przeprowadzamy w przedsiębiorstwie audyt językowy w postaci testów, ankiet bądź rozmów z lektorem. Na podstawie wyników audytu dzielimy przyszłych uczestników szkolenia na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Formuła kursu języka francuskiego dla firm

W Profi-Lingua mogą Państwo wybrać formułę kursu, która najbardziej odpowiada Waszym potrzebom i oczekiwaniom. Prowadzimy szkolenia z zakresu języka ogólnego, z zakresu języka biznesowego, kursy konwersacyjne oraz kursy intensywne. W naszej ofercie znajdują się również warsztaty językowe w czasie których pracownicy uczą się prowadzenia negocjacji, prezentacji oraz korespondencji w języku francuskim. Na życzenie Klienta wprowadzamy także słownictwo specjalistyczne, które obowiązuje w danej branży. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi lektorami, którzy umieją i lubią uczyć. 

Ważna wiadomość dla wszystkich zainteresowanych: organizujemy lekcję próbną!

Zajęcia z języka francuskiego

Jesteśmy elastyczni w kwestiach związanych z terminami zajęć, ich częstotliwością czy liczbą. Harmonogram szkolenia zawsze ustalamy w porozumieniu z Klientem, uwzględniając obowiązki zawodowe oraz obowiązki prywatne uczestników kursu. 

Naszym Klientom korporacyjnym oferujemy bezpłatny dojazd nauczyciela do firmy. Możliwa jest także organizacja lekcji w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Młyńskiej w Katowicach. 

W trakcie szkolenia składamy Klientowi raporty dotyczące frekwencji Słuchaczy na zajęciach oraz ich postępów w nauce. 

Dołącz do grupy naszych Klientów

Profi-Lingua istnieje i działa na rynku szkół językowych już od 24 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy kursy językowe dla ponad 1000 Klientów korporacyjnych. W Katowicach z naszej oferty skorzystali pracownicy m.in. Najwyższej Izby Kontroli, Telewizji Polskiej (TVP), Rieter Automotive Systems oraz Alfa-Elektro.

Postaw na jakość- zaoszczędź czas i pieniądze.

 

Francuski dla firm – kontakt

Zapisy na kursy firmowe w Profi-Lingua trwają cały rok. Możemy rozpocząć szkolenie Państwa pracowników w każdej chwili. Wystarczy skontaktować się z p. Eweliną Gałecką.

tel. 500 184 876 oraz 32/255-31-67
e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem