Indywidualny kurs francuskiego w Katowicach

Język francuski można usłyszeć w każdej części świata. Według statystyk z 2014 r. posługuje się nim aż 274 mln ludzi. Chcą Państwo dołączyć do tego grona? Zapraszamy na kurs indywidualny w Profi-Lingua! Naszym Słuchaczom już od 24 lat zapewniamy spersonalizowany program szkolenia, decyzyjność w kwestiach harmonogramu oraz najwyższą jakość kształcenia. Nauczyliśmy języka francuskiego już tysiące kursantów, naszą jakość gwarantuje Akredytacja Kuratorium Oświaty.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Język francuski bez ograniczeń

Pierwsze pytanie, które zadajemy osobom zainteresowanym udziałem w indywidualnym kursie w Profi-Lingua, brzmi: „Jaki jest Pana/Pani cel nauki?”. Odpowiedź pozwala nam zaproponować przyszłym Słuchaczom odpowiednią formułę szkolenia. Prowadzimy m.in.:

indywidualne kurs języka francuskiego ogólnego 

w ramach zajęć korepetytor pracuje z uczniem nad rozwojem wszystkich sprawności językowych, tj. nad mówieniem, czytaniem, słuchaniem i pisaniem w języku francuskim. 

indywidualne kurs języka francuskiego o charakterze intensywnym

ten typ zajęć kierujemy do osób, którym zależy na jak najszybszych efektach w nauce np. ze względu na planowany wyjazd za granicę.

indywidualny kurs języka francuskiego używanego w pracy zawodowej

w trakcie szkolenia Kursant poznaje słownictwo specjalistyczne, obowiązujące w branży, w której pracuje (np. język biznesowy, techniczny, medyczny).

Ponadto nasi wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy dbają, aby zajęcia były interesujące dla uczestników. Przygotowując program kursu, biorą pod uwagę zatem nie tylko poziom znajomości języka, ale również sugestie i oczekiwania uczniów. Pracujemy tylko z profesjonalistami

U nas nie ma ograniczeń i sztywnych zasad dotyczących tematyki czy charakteru szkolenia językowego. Naszą ofertę każdorazowo modyfikujemy zgodnie z potrzebami Słuchaczy. 

Zajęcia z francuskiego face to face

Indywidualny kurs w Profi-Lingua składa się z regularnych i bezpośrednich spotkań nauczyciela ze Słuchaczem i tym samym przypomina tradycyjne korepetycje z języka francuskiego. 

Terminy, częstotliwość oraz liczba lekcji – to wszystko zależy od decyzji Kursanta. W Profi-Lingua uczniowie mają  bowiem ostatnie słowo w sprawie grafiku zajęć. Ponadto kurs można rozpocząć w każdej chwili, niezależnie od harmonogramu roku szkolnego. 

Wychodzimy również na przeciw oczekiwaniom uczniów odnośnie lokalizacji zajęć i zapewniamy bezpłatny dojazd lektora  do miejsca wskazanego przez Słuchacza. Istnieje możliwość organizacji lekcji również w siedzibie Profi-Lingua przy ulicy Młyńskiej w Katowicach. 

Zalety kursu indywidualnego w Profi-Lingua

  • nasi Słuchacze mają realny wpływ na tematykę kursu
  • jesteśmy elastyczni w kwestiach związanych z harmonogramem szkolenia 
  • zapewniamy super jakość w przystępnej cenie
  • tempo nauczania dopasowujemy do możliwości językowych ucznia
  • długość trwania kursu zależy od Klienta

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Rozpocznij naukę już dziś – skontaktuj się z nami

W sprawie zapisów na kurs indywidualny języka francuskiego wszelkie pytania prosimy kierować do p. Eweliny Gałeckiej.

tel. (32) 255 31 67 lub 500 184 876

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem