Kurs hiszpańskiego dla firm w Katowicach

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

W Katowicach o szczegółach dotyczących szkoleń z języka hiszpańskiego dla firm poinformuje Państwa p. Ewelina Gałecka.

Kontakt: tel. 500 184 876 oraz 32/255-31-67,  e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

Kontakty z zagranicznymi klientami oraz przedsiębiorcami zawsze wymagają znajomości języków obcych. Język świata biznesu jest jednak specyficzny. Nie nauczymy się go w szkole ani na kursach grupowych. Dlatego wprowadziliśmy ofertę szkoleń językowych przeznaczonych dla firm. Jeśli chcą Państwo, aby Wasi podwładni, posługiwali się swobodnie językiem hiszpańskim w środowisku pracy, kurs w Profi-Linugua będzie najlepszą decyzją!

Kurs hiszpańskiego szyty na miarę

Naszą ofertę kursów dla firm za każdym razem dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta. U nas mają Państwo realny wpływ na tematykę oraz charakter szkolenia. Organizujemy m.in. zajęcia z języka ogólnego, zajęcia z języka biznesowego oraz kursy konwersacyjne i kursy intensywne.

Możemy Państwu zaproponować również warsztaty językowe z prowadzenia negocjacji, prezentacji, pisania wiadomości służbowych oraz sporządzania dokumentów w języku hiszpańskim. W trakcie zajęć wprowadzamy także słownictwo branżowe np. elementy języka medycznego, technicznego czy prawniczego.

Główny nacisk kładziemy na umiejętność swobodnej komunikacji, dlatego po naszym szkoleniu Państwa pracownicy będą z łatwością mogli nawiązać kontakt z klientami hiszpańskojęzycznymi.

Aby lepiej poznać potrzeby i wymagania Klienta, przeprowadzamy w jego firmie audyt językowy w postaci ankiety, testu bądź rozmowy z lektorem. Jego wyniki są dla nas informacją, czego Państwa pracownicy oczekują od naszego szkolenia. Ponadto na podstawie testu dokonujemy podziału uczestników kursu na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Elastyczność kursu dla firm – zajęcia

Harmonogram szkolenia przygotowujemy w ścisłej współpracy z Państwem. U nas Klienci decydują o terminach, częstotliwości i liczbie zajęć, które mają odbyć się w ramach kursu. Jesteśmy w stanie zorganizować lekcje zarówno rano, jak i w godzinach popołudniowych. Pod uwagę bierzemy czas Państwa pracy oraz obowiązki pozazawodowe.

Zajęcia odbywają się bezpośrednio w firmie, w naszej szkole przy ul. Młyńskiej 23 w centrum Katowic bądź w innym miejscu wskazanym przez Państwa. Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do Kursantów.

W czasie trwania kursu bacznie obserwujemy postępy uczestników i przeprowadzamy testy. Informacje o nabytych umiejętnościach językowych oraz o frekwencji Słuchaczy na zajęciach przekazujemy Klientowi na bieżąco. Po zakończeniu szkolenia wszyscy uczniowie otrzymują pisemną ocenę i odpowiednie zaświadczenia.

Dlaczego warto wybrać kurs w Profi-Lingua?

  • zapewniamy wybór dogodnych terminów
  • w naszej szkole uczą wyłącznie wykształceni i sprawdzeni lektorzy
  • nad całością szkolenia czuwa metodyk
  • program kursu jest opracowywany w odniesieniu do potrzeb i sugestii Klienta
  • oferujemy możliwość zajęć z native speakerem

Zapraszamy do kontaktu!

Szkoła językowa Profi-Lingua jest obecna na rynku od 24 lat. W tym czasie zorganizowaliśmy kursy dla ponad tysiąca Klientów korporacyjnych. O tym, że współpraca była owocna i Słuchacze zadowoleni z efektów nauczania, świadczą liczne referencje, które znajdą Państwo na naszej stronie.

Postaw na jakość- zaoszczędź czas i pieniądze.

 

Każda firma – bez wyjątku! – może skorzystać z naszej oferty. Szczegółowych informacji dotyczących kursów dla firm w Katowicach udzieli Państwu p. Ewelina Gałecka.

Kontakt: tel. 500 184 876 oraz 32/255-31-67 // e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem