Indywidualny kurs hiszpańskiego w Katowicach

Za decyzją rozpoczęcia kursu języka hiszpańskiego zawsze stoi jakiś cel. Część osób chce podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, inni myślą przede wszystkim o prywatnych korzyściach, jakie płyną ze znajomości tego języka. W Profi-Lingua osobisty cel Kursanta jest punktem wyjścia do opracowania spersonalizowanego programu szkolenia i odpowiedniego harmonogramu zajęć. Nasza oferta jest elastyczna – u nas Słuchacze uczą się tego, czego naprawdę potrzebują. Zamów lekcję próbną.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Język hiszpański indywidualnie–  dlaczego warto?

 • tematykę i charakter kursu dostosowujemy do oczekiwań Słuchacza
 • zapewniamy szeroki wybór terminów- to Słuchacz decyduje kiedy i jak często chce sie uczyć
 • jesteśmy elastyczni pod względem lokalizacji zajęć, dojedziemy do Słuchacza bezpłatnie
 • oferujemy możliwość zajęć z native speakerem
 • tempo nauki dopasowujemy do predyspozycji językowych ucznia
 • mamy pond 24 letnie doświadczenie w nauczaniu
 • przeszkoliliśmy już tysiące kursantów
 • zatrudniamy tylko profesjonalnych lektorów
 • jako jedna z nielicznych szkół posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty

Z hiszpańskim twarzą w twarz

Indywidualny kurs języka hiszpańskiego to zajęcia face to face. Uczeń spotyka się z lektorem w wybranych przez siebie terminach. W rękach Kursanta pozostawiamy również decyzyjność w kwestii częstotliwości zajęć oraz ich liczby. U nas Państwo mogą zadecydować zatem o długości kursu i jego intensywności. Harmonogram szkolenia zawsze układamy w porozumieniu ze Słuchaczem.

Tematyka i charakter kursu języka hiszpańskiego

W Profi-Lingua Słuchacz ma rzeczywisty wpływ na tematykę i charakter indywidualnego kursu z języka hiszpańskiego. Opracowując spersonalizowany program nauczania, bierzemy pod uwagę jego sugestie, oczekiwania oraz cel, który sobie obrał. Nie zapominamy o uwzględnieniu wieku oraz poziomu znajomości języka, a nawet prywatnych zainteresowań. Zależy nam nie tylko na efektywności, ale również atrakcyjności zajęć. 

Prowadzimy indywidualne zajęcia z języka ogólnego oraz z języka biznesowego. Szkolenie może także przybrać charakter kursu konwersacyjnego, intensywnego bądź specjalistycznego. Na życzenie Słuchacza wprowadzamy słownictwo, które obowiązuje w danej branży (np. w branży medycznej, prawniczej czy finansowej). 

Hiszpański z dojazdem

Zajęcia odbywają się w miejscu wskazanym przez Słuchacza. Ze swojej strony oferujemy bezpłatny dojazd nauczyciela do ucznia. Istnieje również możliwość organizacji korepetycji z języka hiszpańskiego w siedzibie naszej szkoły przy ulicy Młyńskiej 23 w Katowicach.

Wybierając Profi-Lingua, wybierają Państwo:

 • doświadczenie –  uczymy Polaków języków obcych już od 24 lat!
 • najwyższą jakość – na naszej półce stoi m.in. prestiżowa nagroda Grand Prix Laur Klienta!
 • komfort – pozostawiamy Państwu decyzyjność w kluczowych kwestiach!
 • wykwalifikowany i profesjonalny zespół lektorski – z nami pracują najlepsi!

 

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Szczegółowych informacji na temat kursów indywidualnych w Profi-Lingua w Katowicach udziela p. Ewelina Gałecka. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny. Czekamy na Państwa!

Zamów lekcję próbną.

egalecka@profi-lingua.pl, tel. (32) 255 31 67 lub 500 184 876

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem