Kurs języka hiszpańskiego w Katowicach

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 
Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

 

Język hiszpański znajduje się w czołówce najbardziej popularnych języków na świecie. Mówią nim m.in. mieszkańcy Meksyku, Argentyny, Chile, Kuby, Peru, Wenezueli oraz oczywiście Hiszpanii. Lista państw jest jednak o wiele dłuższa. Ta powszechność sprawia, że znajomość hiszpańskiego może nam się przydać w różnych miejscach na świecie i w różnych sytuacjach. Warto zatem już dziś rozpocząć naukę i zapisać się na kurs językowy w Profi-Lingua.

Chcesz zostać uczestnikiem zajęć z hiszpańskiego w naszej szkole? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ.  Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Zapytaj o rabaty dla studentów.

Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

Dlaczego warto wybrać kurs w Profi-Lingua?

  • oferujemy największy wybór terminów zajęć i grup zaawansowania
  • część lekcji hiszpańskiego prowadzą u nas native speakerzy
  • posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty
  • uczymy metodą komunikatywną, zapewniającą szybkie efekty
  • zatrudniamy tylko sprawdzonych i wykształconych lektorów
  • tylko u nas płacisz za jeden język, a uczysz się dwóch!

Nauka języka hiszpańskiego

W trakcie kursu uczymy Cię gramatyki, słownictwa, ale przede wszystkim zależy nam, abyś MÓWIŁ PO HISZPAŃSKU. Przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje oraz wywołujemy dyskusje, gdyż wychodzimy z założenia, że praktyka czyni mistrza! Przełamanie barier komunikacyjnych to tylko kwestia czasu. Sam będziesz zaskoczony, jak szybko zauważysz pierwsze efekty!

W Profi-Lingua zapewniamy Ci kontakt z żywym językiem, a nie tylko z podręcznikiem. Dlatego wykorzystujemy w czasie lekcji artykuły prasowe, fragmenty filmów czy programów telewizyjnych. Na naszych zajęciach jest nie tylko profesjonalnie, ale również interesująco!

Zajęcia z języka hiszpańskiego w Katowicach

Kurs językowy w Profi-Lingua trwa od października do czerwca i składa się aż 160 lekcji 40-minutowych, w tym 120 obowiązkowych zajęć i 40 dodatkowych konwersacji. Ponadto wszyscy Słuchacze mogą bezpłatnie brać udział w organizowanych warsztatach gramatycznych i fonetycznych. Zapewniamy również nieograniczony dostęp do biblioteki językowej oraz mediateki.

Lubisz uczyć się w domu? Bierzemy to pod uwagę! Będąc naszym Kursantem, możesz korzystać z E-Akademii. Przygotowaliśmy także dodatki multimedialne w postaci programu do słówek oraz ćwiczeń z powtórkami z lekcji. Z nami nie będziesz się nudził!

Wszyscy Słuchacze mogą także bezpłatnie w naszej szkole uczestniczyć w zajęciach z wybranego języka obcego na poziomie dla początkujących w ramach oferty „Drugi Język Gratis”. Nie masz czasu na skorzystanie z tej oferty? Przekaż swój kurs innego języka komuś bliskiemu!

Sprawdz także ofertę indywidualnych zajeć z języka hiszpańskiego i kursu języka hiszpańskiego dla firm i instytucji.

Przygotowanie do egzaminu z języka hiszpańskiego

Jeśli chcesz, aby Twoja znajomość języka hiszpańskiego została potwierdzona międzynarodowym certyfikatem, przygotujemy Cię w Profi-Lingua do zdawania egzaminu TELC (The European Language Certuficates). Na zajęciach poznasz rodzaje pytań, strukturę egzaminu oraz wytyczne oceniania. Z nami nic Cię nie zaskoczy!

Cenisz sobie jakość, profesjonalizm oraz doświadczenie? Jeśli tak, do zobaczenia w Profi-Lingua.

Dowiedz się więcej o egzaminach i certyfikatach

W Profi-Lingua dajemy Ci gwarancję jakości potwierdzoną Akredytacją Kuratorium Oświaty.

 Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ.  Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Zapytaj o rabaty dla studentów. Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem