Kurs niemieckiego dla firm w Katowicach

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

W Katowicach o szczegółach dotyczących szkoleń z języka nemieckiego dla firm poinformuje Państwa p. Ewelina Gałecka.

Kontakt: tel. 500 184 876 oraz 32/255-31-67,  e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

Doświadczenie i umiejętności zawodowe nie zawsze idą w parze ze znajomością języków obcych, wymaganą na konkretnym stanowisku. Jeżeli są zatem Państwo zadowoleni z pracy swoich podwładnych, ale równocześnie ich niemiecki pozostawia wiele do życzenia, mamy świetną propozycję – kurs dla firm w Profi-Lingua. Zapewniamy najwyższą jakość kształcenia, indywidualne podejście oraz elastyczny harmonogram szkolenia! Zamów lekcję próbną.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Zalety kursu języka niemieckiego w Profi-Lingua

  • mają Państwo decydujący głos w kwestii grafiku zajęć, jesteśmy elastyczni, dostosujemy sie do Państwa potrzeb
  • szkolenie można rozpocząć w każdej chwili (niezależnie od harmonogramu roku szkolnego)
  • tematyka kursu jest dopasowywana do Państwa potrzeb i oczekiwań
  • zapewniamy możliwość bezpłatnego dojazdu lektora
  • oferujemy zajęcia z native speakerem

Program nauki języka niemieckiego dla firm

W Profi-Lingua oferujemy Państwu szeroki wybór tematyki szkolenia. Prowadzimy kursy zarówno z języka ogólnego, jak i z języka biznesowego. Na zajęciach ćwiczymy wszystkie zdolności językowe, tj. mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu.

Główny nacisk kładziemy jednak na umiejętność swobodnej wypowiedzi. W związku z tym w naszej ofercie nie mogło zabraknąć warsztatów językowych. W ich ramach uczymy Kursantów, jakich sformułowań z języka niemieckiego powinni używać w sytuacjach zawodowych typu negocjacje, prezentacja, wymiana oficjalnej korespondencji czy spotkanie biznesowe.

W trakcie szkolenia wprowadzamy także na życzenie Klienta słownictwo specjalistyczne obowiązujące w branży, w której działa dana firma.

Audyt językowy

Naszym Klientom korporacyjnym zapewniamy kursy „szyte na miarę” potrzeb pracowników danego przedsiębiorstwa. W związku z tym przed rozpoczęciem szkolenia przeprowadzamy w firmie audyt językowy. Ma on zazwyczaj formę ankiety oraz testu znajomości języka.

Dzięki audytowi zapoznajemy się nie tylko z Państwa oczekiwaniami, ale również jesteśmy w stanie zaproponować podział Słuchaczy na odpowiednie grupy ze względu na poziom zaawansowania.

Harmonogram szkolenia

Terminy, częstotliwość oraz liczba zajęć, które odbędą się w ramach kursu języka niemieckiego, zależą od Państwa. Ustalając grafik zajęć, bierzemy pod uwagę obowiązki zawodowe oraz prywatne naszych Słuchaczy. Możemy zorganizować lekcje rano bądź w godzinach popołudniowych.

Decyzję dotyczącą lokalizacji zajęć również pozostawiamy w rękach Klientów. Ze swojej strony oferujemy możliwość dojazdu lektora do Państwa firmy. Zdarza się również, że lekcje są przeprowadzane w siedzibie naszej szkoły przy ul. Młyńskiej 23 w centrum Katowic lub za pomocą Skypa.

Wybierz jakość i doświadczenie!

W ciągu 24 lat istnienia szkoły językowej Profi-Lingua przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad tysiąca Klientów korporacyjnych z całej Polski. O zadowoleniu naszych Słuchaczy kursów dla firm świadczą referencje, które znajdą Państwo na naszej stronie.

Potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia w Profi-Lingua są liczne nagrody i wyróżnienia. Zdobyliśmy m.in. Grand Prix Laur Klienta, tytuł „Jakość Roku 2014” oraz Akredytację Kuratorium Oświaty w Katowicach. Jeśli zatem szukają Państwo szkoły, która cieszy się wysokim prestiżem, Profi-Lingua będzie najlepszym wyborem z możliwych.

Zapisy na kurs języka niemieckiego dla firm

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt z p. Eweliną Gałecką. Zamów lekcję próbną.

tel. 500 184 876 oraz 32/255-31-67,  e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem