Indywidualny kurs niemieckiego w Katowicach

W Profi-Lingua na pierwszym miejscu stawiamy komfort i potrzeby naszych Słuchaczy. Brzmi jak slogan reklamowy? Owszem. Ale my to hasło wcielamy w życie. Nie działamy według utartych schematów. Wybierając indywidualny kurs języka niemieckiego, wybierają Państwo w 100% spersonalizowaną ofertę zgodną z Waszymi oczekiwaniami. Zamów lekcję próbną.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Indywidualny niemiecki – kurs szyty na miarę

 • zajęcia można rozpocząć w każdej chwili (niezależnie od harmonogramu szkolnego)
 • kurs trwa tyle ile potrzebujesz
 • Słuchacz ma realny wpływ na tematykę i charakter kursu
 • zapewniamy bezpłatny dojazd nauczyciela do ucznia
 • naszym Kursantom pozostawiamy decyzyjność w kwestii terminów zajęć
 • w kursie może wciąż udział każdy bez względu na poziom zaawansowania

Program i charakter kursu języka niemieckiego

Nasi lektorzy, opracowując program kursu, biorą pod uwagę szereg wytycznych m.in. wiek Słuchacza, jego sugestie, cel oraz poziom znajomości języka. Na tej podstawie tworzymy spersonalizowaną i wyjątkową ofertę. W Profi-Lingua są Państwo jej współtwórcami, a nie tylko odbiorcami.

Chcą Państwo płynnie mówić w języku niemieckim? Proponujemy indywidualny kurs konwersacyjny.

Wybierają się Państwo za granicę? Najlepszym rozwiązaniem będzie indywidualny kurs intensywny.

Zależy Państwu na swobodnej komunikacji w języku niemieckim w pracy zawodowej? W trakcie zajęć wprowadzimy zatem słownictwo specjalistyczne (np. z branży finansowej, medycznej czy finansowej).

Z naszej oferty kursów indywidualnych mogą skorzystać nie tylko dorośli, ale również dzieci. Czekamy na każdą osobę, która chce rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę z językiem niemieckim!

Niemiecki face to face

Indywidualny kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua składa się z zajęć face to face, czyli bezpośrednich spotkań nauczyciela z Słuchaczem.

Taka formuła kursu ułatwia korepetytorowi szybkie rozpoznanie predyspozycji językowych ucznia. Wiąże się to z możliwością modyfikacji programu – dopasowaniem tempa jego realizacji oraz tematyki do potrzeb oraz zainteresowań Słuchacza. Ponadto ta bezpośrednia relacja wpływa również pozytywnie na motywację Kursanta.

Korepetycje z niemieckiego w naszej szkole prowadzą wyłącznie wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy oraz native speakerzy z doświadczeniem pedagogicznym.  

Zajęcia z języka niemieckiego – kiedy i gdzie?

O terminach zajęć, ich częstotliwości oraz czasie trwania całego kursu decyduje Słuchacz. Naszym zadaniem jest znalezienie odpowiedniego nauczyciela, który będzie dyspozycyjny w wyznaczonych przez Państwa dniach i godzinach.

Wybór miejsca spotkań z korepetytorem również pozostawiamy w rękach Kursanta. Ze swojej strony zapewniamy bezpłatny dojazd lektora bądź native speakera. Możliwa jest także organizacja lekcji w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Młyńskiej w Katowicach.

Dlaczego warto uczyć się u nas:

 • mamy 24letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych
 • posiadamy akredytację Śląskiego Kuratora Oświaty
 • zdobyliśmy liczne wyróżnienia m.in. Grand Prix Laur Klienta
 • gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście
 • przeszkoliliśmy już z sukcesami tysiące Kursantów
 • u nas uczą tylko profesjonaliści
 • opracowaliśmy najskuteczniejszą metodę komunikatywną

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Wybierz jakość i zaoszczędź sobie rozczarowań i pieniędzy.

 

Kursy indywidualne w Katowicach – kontakt:

Wszelkie zapytania odnośnie naszej oferty kursów indywidualnych języka niemieckiego prosimy kierować do p. Eweliny Gałeckiej. Zamów lekcję próbną.

egalecka@profi-lingua.pl, tel. (32) 255 31 67 lub 500 184 876

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem