Maturalny kurs niemieckiego w Katowicach

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Matura z niemieckiego śni Ci się po nocach? Boisz się, że nie dasz rady zdać? Wybierając Profi-Lingua, możesz zapomnieć o lękach i przedmaturalnych stresach. Przygotujemy Cię perfekcyjnie!

Matura z języka niemieckiego 

Szkoła językowa Profi-Lingua w Katowicach oferuje przygotowanie uczniów do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym w obu formach: pisemnej oraz ustnej. Program naszych kursów został przygotowany przez doświadczonych i wykwalifikowanych egzaminatorów maturalnych. Tych samych, którzy zasiadają w maju w komisjach egzaminacyjnych w naszym mieście. 

Na kursie maturalnym z języka niemieckiego w Profi-Lingua poznacie nie tylko typy zadań, które pojawiają się na arkuszach egzaminacyjnych, ale także samą strukturę matury, techniki egzaminacyjne oraz wymogi oceniania prac maturalnych. Zdradzimy Wam, na co uwagę zwracają egzaminatorzy podczas sprawdzania matur i przeprowadzania egzaminów ustnych. 

Zajęcia kursu maturalnego 

Zajęcia z kursu maturalnego języka niemieckiego trwają od października do kwietnia. Kurs składa się z 90 lekcji. Spotkania uczestników kursu odbywają się raz w tygodniu (1x3 lub 1x4 lekcje).

Każdego roku organizujemy w katowickim Profi-Lingua próbne matury z języka niemieckiego, w których udział biorą bezpłatnie wszyscy uczestnicy kursu. Podczas zajęć wykorzystujemy autentyczne materiały egzaminacyjne. Naszym kursantom dajemy pisemną gwarancję zdania matury z języka niemieckiego.

Uczestnikom kursu maturalnego oferujemy również dodatkowe warsztaty gramatyczne i fonetyczne, konsultacje z lektorem prowadzącym oraz dostęp do biblioteki, mediatki i  e-Akademii – wszystko w cenie kursu! Ponadto, wszyscy uczestnicy maturalnego kursu języka niemieckiego mają niepowtarzalną okazję skorzystania z naszej oferty „Drugi Język Gratis” i rozpoczęcia nauki wybranego przez siebie języka na poziomie dla początkujących w Profi-Lingua. 

Kursy maturalne w Katowicach

Zajęcia odbywają się w siedzibie naszej szkoły przy ulicy Młyśkiej 23 w samym centrum Katowic. Dojazd do nas komunikacją miejską nie stanowi zatem żadnego problemu. Zapraszamy już dziś!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem