Kurs języka niemieckiego w Katowicach

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 


Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

Język niemiecki jest bezapelacyjnie jednym z dwóch najczęściej używanych języków w Europie. Jego znajomość przydaje się nie tylko podczas zagranicznych podróży, ale jest także niewątpliwym atutem w oczach polskich pracodawców, którzy działają na rynku międzynarodowym. Chcesz swobodnie posługiwać się językiem niemieckim w sytuacjach prywatnych i zawodowych? Zapisz się na kurs w Profi-Lingua!

Jeśli nasza oferta wyda Ci się interesująca, rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ. (dla osób początkujących). Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

Niemiecki w Profi-Lingua dla każdego, tylko u nas płacisz za jeden język, a uczysz się dwóch!

Kursy języka niemieckiego w Profi-Lingua odbywają się w grupach o różnych poziomach zaawansowania. O przydziale do konkretnej grupy decydują wyniki test językowego. Na zajęcia mogą zapisać się również osoby, które nigdy wcześniej nie uczyły się niemieckiego – czekamy na Was, przekonaj sie, że język niemiecki wcale nie jest trudny!

W Profi-Lingua prowadzimy kurs języka niemieckiego ogólnego, którego znajomość można wykorzystać zarówno w życiu codziennym, jak i w środowisku pracy. Pomagamy naszym Słuchaczom rozwijać wszystkie zdolności językowe, tj. czytanie, mówienie, pisanie i rozumienie ze słuchu, ale szczególny nacisk kładziemy jednak na konwersację. Wychodzimy bowiem z założenia, że znajomość języka oznacza umiejętność posługiwania się nim w różnych okolicznościach. Przygotowaliśmy już tysiące kursantów do pracy w niemieckojęzycznym środowisku.

Sprawdź także ofertę kursu języka niemieckiego indywidualnego oraz niemieckiego dla firm i instytucji

160 lekcji i jeszcze więcej!

W Profi-Lingua zapewniamy Kursantom niezwykle bogaty pakiet zajęć. Punktem wyjścia jest 120 lekcji 40 minutowych, które mają charakter obowiązkowy i odbywają się w stałych terminach. Do tej liczby dodajemy jeszcze 40 dodatkowych lekcji konwersacji, w których może wziąć udział każdy Słuchacz. Łącznie oferujemy zatem 160 lekcji rocznie!

W Profi-Lingua dajemy Ci gwarancję jakości potwierdzoną Akredytacją Kuratorium Oświaty.

Uczestnicy kursów języka niemieckiego mogą korzystać również bez ograniczeń z możliwości konsultacji z lektorem prowadzącym oraz brać udział w warsztatach gramatycznych i fonetycznych organizowanych w Profi-Lingua. Ponadto wszystkim Słuchaczom dajemy dostęp do biblioteki, mediateki oraz Multibooka (e-learning)- internetowego wspomagania nauczania, dzieki któremu utrwalisz sobie i rozwiniesz materiał przerabiany na zajęciach. Otrzymasz od nas także kartę rabatową "Prestige Club".

Nasi Kursanci mogą skorzystać z wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis” i rozpocząć naukę innego języka niż niemiecki na poziomie dla osób początkujących w 100% za darmo! Nie masz czasu na skorzystanie z tej oferty? Przekaż swój kurs innego języka komuś bliskiemu!

Zajęcia – kiedy i gdzie?

Kurs języka niemieckiego trwa od października do czerwca. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (2x2 lekcje) bądź raz w tygodniu (1x4lekcje). Słuchacze mogą wybrać dogodniejszą dla siebie częstotliwość. Zapewniamy szeroki wybór terminów i organizujemy lekcje w soboty.

Na zajęcia zapraszamy do siedziby Profi-Lingua przy ulicy Młyńskiej 23 w samym centrum Katowic, zajęcia prowadzimy w nowowczesnym budynku w klimatyzowanych salach wykładowych.Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

Egzamin z niemieckiego? Nic trudnego!

W Profi-Lingua prowadzimy kursy egzaminacyjne, w czasie których przygotowujemy Słuchaczy do egzaminów Instytutu Goethego oraz egzaminów TELC z języka niemieckiego. Zapoznajemy uczniów nie tylko z rodzajami zadań, jakie pojawiają się na egzaminach, ale również z ich strukturą oraz przebiegiem. Po naszym kursie zdobycie wymarzonego certyfikatu jest dziecinnie proste!

Dowiedz się więcej o egzaminach i certyfikatach

Wybierz Profi-Lingua

Profi-Lingua to połączenie doświadczenia, najwyższej jakości kształcenia oraz profesjonalizmu. Działamy na rynku szkół językowych od 24 lat i wciąż zakładamy nowe placówki. Posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty w Katowicach i innych miastach. Zdobyliśmy szereg nagród i wyróżnień m.in. tytuł Jakość Roku 2014. Zatrudniamy najlepszych lektorów i native speakerów. Wciąż się wahasz? Zapytaj o rabaty dla studentów.

Sprawdź także ofertę kursu języka niemieckiego indywidualnego oraz niemieckiego dla firm i instytucji

Dołącz do grona naszych Słuchaczy i ciesz się nauką języka niemieckiego razem z nami!

Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ. (dla osób początkujących). Zapytaj o zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem