Indywidualny kurs norweskiego w Katowicach

W ostatnich latach coraz więcej Polaków decyduje się na naukę j. skandynawskich. Swój wybór argumentują zazwyczaj potrzebą podnoszenia kompetencji zawodowych, chęcią rozwoju osobistego bądź planowanym wyjazdem zagranicznym. W Profi-Lingua zawsze bierzemy pod uwagę sugestie Słuchaczy, dlatego w ofercie Profi-Lingua nie mogło zabraknąć indywidualnych zajęć z języka norweskiego. Zapraszamy Państwa do grona naszych Kursantów! Zamów lekcję próbną.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Norweski indywidualny - dlaczego warto?

  1. W Profi-Lingua wszystkim uczestnikom kursów indywidualnych zapewniamy spersonalizowane programy nauczania. Podczas opracowywania takiego programu bierzemy pod uwagę szereg czynników, tj. potrzeby, oczekiwania, preferencje, wiek oraz poziom zaawansowania Słuchacza.
  2. Kurs indywidualny składa się z zajęć face to face. Lektor poświęca zatem 100% swojej uwagi jednemu Słuchaczowi, co umożliwia dostosowanie tempa nauczania do możliwości Kursanta. Ponadto taka forma zajęć działa mobilizująco dla obu stron, a kameralna atmosfera sprzyja pokonywaniu barier językowych, w tym lęku przed mówieniem w języku obcym.
  3. Zajęcia indywidualne z j. norweskiego w Profi-Lingua są świetnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, które nie mogą uczęszczać na kursy w grupach. Zapewniamy bowiem Kursantom realny wpływ na kształt harmonogramu i całą strukturę szkolenia.
  4. Jesteśmy elastyczni w sprawach związanych z lokalizacją. Oferujemy bezpłatny dojazd lektora do Kursanta na terenie większości Śląska.
  5. Słuchaczy kursów indywidualnych przygotowujemy do posługiwania się językiem norweskim zarówno w sytuacjach życia prywatnego, jak i w środowisku zawodowym.
  6. Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących oraz dla osób zaawansowanych.

Tematyka zajęć z j. norweskiego

W Profi-Lingua Słuchacz może sam wybrać zagadnienia, które zostaną omówione w trakcie zajęć z j. norweskiego!

Prowadzimy kursy indywidualne o różnej formule: kursy języka ogólnego, kursy j. specjalistycznego (np. medycznego, technicznego czy biznesowego) oraz kursy konwersacyjne. Dla naszych wysoko kwalifikowanych lektorów nie stanowi żadnego problemu wprowadzanie podczas lekcji słownictwa branżowego. Podsumowując, kształt programu nauczania i formuła szkolenia językowego zależy od Państwa.

Korepetycje z j. norweskiego – organizacja

W przypadku kursów indywidualnych w naszej szkole jesteśmy elastyczni odnośnie harmonogramu. Pozostawiamy w rękach Słuchaczy decyzyjność w kwestii terminów zajęć, częstotliwości oraz liczby. Tym samym w naszej szkole mają Państwo realny wpływ na długość oraz intensywność kursu j. norweskiego.

UWAGA: Kurs indywidualny można rozpocząć w Profi-Lingua w każdej chwili – prowadzimy rekrutację ciągłą!

Zajęcia z j. norweskiego będą odbywać się we wspólnie ustalonym miejscu. Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do Kursanta na terenie miasta. W przypadku dostępnych sal proponujemy także Słuchaczom lekcje w siedzibie naszej szkoły przy ul. Młyńskiej 23 w Katowicach.

 Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Osoby zainteresowane zapisem na indywidualny kurs j. norweskiego w Profi-Lingua w Katowicach prosimy o kontakt e-maliowy bądź telefoniczny z p. Eweliną Gałęcką.  Zamów lekcję próbną.

Dane kontaktowe: egalecka@profi-lingua.pl, tel. (32) 255 31 67 lub 500 184 876

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem