Kurs języka norweskiego w Katowicach

Rozpoczynamy zapisy na intensywne kursy wakacyjne, zapytaj o szczegóły.  

Zapytaj też o wakacyjne zajęcia dla dzieci. 

 

Z roku na rok zainteresowanie Polaków nauką norweskiego wzrasta. Nasza szkoła nigdy nie pozostaje obojętna wobec potrzeb i oczekiwań Słuchaczy, dlatego w Profi-Lingua możesz rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę z tym językiem! Wszystkim zainteresowanym oferujemy szeroki wybór terminów zajęć, bogaty pakiet lekcji obowizkowych i dodatkowych, a przede wszystkim komfort i efektywność! Wybierz doświadczenie- z sukcesem przygotowaliśmy już setki osób do wyjazdu do Norwegii. 

Norweski w Profi-Lingua – jak to wygląda?

W Profi-Lingua uczymy języka ogólnego, dlatego nasz kurs jest świetnym wyborem dla osób, którym zależy na płynnej komunikacji w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych. Podczas zajęć Słuchacze doskonalą wszystkie sprawności językowe: czytanie, rozumienie ze słuchu, pisanie oraz mówienie. Przygotowujemy Kursantów do swobodnego formułowania opinii oraz argumentowania.

Kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne, ale w trakcie kursu Słuchacz przyswaja także zasady gramatyczne oraz słownictwo, które stanowią podstawę znajomości języka w ogóle. Naszym celem jest przełamanie wszelkich barier komunikacyjnych, dlatego zapewniamy wszystkim uczestnikom kursu j. norweskiego bezpłatne lekcje konwersacji. Na zajęciach korzystamy z autentycznych materiałów prasowych, dokumentów, fragmentów programów telewizyjnych oraz filmów.

Prowadzimy kursy dla osób w różnym wieku oraz na różnym poziomie zaawansowania. Aby dołączyć do grona naszych Słuchaczy, rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ (dla rozpoczynających naukę j. norweskiego). Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, przedstawimy wyniki testu oraz naszą propozycję przydziału do grupy. Zapytaj o rabaty dla studentów.

UWAGA: Zapraszamy do zapisu na kurs wszystkie osoby, które planują wyjazd za granicę, gdyż program zajęć został opracowany z uwzględnieniem ich specyficznych potrzeb! Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania, której potwierdzeniem jest przyznana naszej szkole Akredytacja Kuratorium Oświaty.

160 lekcji 40-minutowych? Tylko w Profi-Lingua!

W Profi-Lingua wszystkim osobom, które wybiorą kurs j. norweskiego w grupach, oferujemy największy Pakiet Słuchacza na rynku, w skład którego wchodzą:

  • 120 lekcje 40-minutowe obowiązkowe
  • 40 godzin dodatkowych lekcji konwersacji (elastyczne terminy)
  • konsultacje z lektorem prowadzącym
  • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
  • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły
  • zniżka na podręczniki
  • dodatkowe zniżki u partnerów szkoły (karta Prestige Club) 
  • świadectwo ukończenia kursu oraz opinia opisowa

Drugi Język Gratis!

Uczestnicy kursów języka norweskiego w Profi-Lingua mają możliwość skorzystania z naszej wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis” i tym samym uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących! O szczegóły zapytaj w sekretariacie. O jednym możemy Cię jednak zapewnić już teraz: tylko u nas płacisz za jeden język, a uczysz się dwóch!

Zajęcia z języka norweskiego w Katowicach – organizacja

Kursy j. norweskiego w Katowicach rozpoczynają się w październiku i trwają do czerwca. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (2x2 lekcje) bądź raz w tygodniu (1x4 lekcje). Organizujemy lekcje od poniedziałku do soboty o różnych porach dnia. Nawet osoby najbardziej zapracowane znajdą w Profi-Lingua dogodne terminy!

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych. Lekcje prowadzą lektorzy j. norweskiego z wykształceniem lingwistycznym oraz przygotowaniem pedagogicznym i metodycznym. Zatrudniamy nauczycieli, dla których przekazywanie wiedzy innym jest życiową pasją. Wybierając naszą szkołę, będziesz uczył się od najlepszych!

Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania, której potwierdzeniem jest przyznana naszej szkole Akredytacja Kuratorium Oświaty.

Zapamiętaj ten adres: Młyńska 23! Przyjdź do siedziby Profi-Lingua, poznaj nas i zapisz się na kurs! Zapytaj o rabaty dla studentów.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem