Kurs rosyjskiego dla firm w Katowicach

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

W Katowicach o szczegółach dotyczących szkoleń z języka rosyjskiego dla firm poinformuje Państwa p. Ewelina Gałecka.

Kontakt: tel. 500 184 876 oraz 32/255-31-67,  e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

Znajomość języków obcych we współczesnym świecie biznesu jest obligatoryjna i często decyduje o nawiązaniu współpracy z kontrahentami. Ułatwia pozyskiwanie klientów na arenie międzynarodowej, negocjowanie kontraktów i promocję firmy za granicą. Z myślą o wszystkich przedsiębiorstwach, które planują rozpocząć działalność na rynku rosyjskim, wprowadziliśmy do naszej oferty kurs korporacyjny z tego języka.

Po pierwsze: potrzeby Klienta

Punktem wyjścia kursów dla firm Profi-Lingua są potrzeby Klienta. W pierwszej kolejności przeprowadzamy zatem w przedsiębiorstwie audyt językowy. Przyjmuje on różne formy: ankiety, testu znajomości języka bądź rozmowy z lektorem. Jego wyniki pozwalają nam zaproponować Państwu szkolenie o odpowiednim charakterze i tematyce. Na podstawie audyt przydzielimy również Kursantów do grup o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Po drugie: oferta kursów korporacyjnych

W trakcie zajęć z kursu języka rosyjskiego dla firm szczególny nacisk kładziemy na słownictwo dotyczące życia zawodowego. Organizujemy warsztaty, na których uczymy Słuchaczy prowadzenia negocjacji, prezentacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych w języku rosyjskim. Na życzenie Klienta wprowadzamy również elementy języka specjalistycznego, obowiązującego w danej branży.

W Profi-Lingua szkolenie z języka rosyjskiego dla Państwa firmy może przyjąć charakter:

  • kursu ogólnego
  • kursu biznesowego
  • kursu konwersacyjnego
  • intensywnego kursu dla managerów.

Po trzecie: zajęcia języka rosyjskiego dla firm

Harmonogram kursu korporacyjnego zawsze ustalamy w porozumieniu z Klientem. W Profi-Lingua mogą Państwo wybrać dogodne dla siebie terminy zajęć, zadecydować o ich częstotliwości oraz liczbie lekcji, które odbędą się w ramach szkolenia.

Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie Państwa firmy. Zapewniamy bezpłatny dojazd korepetytora do wskazanej przez Klienta lokalizacji. W ramach dostępności sal oferujemy możliwość organizacji lekcji z języka rosyjskiego w naszej szkole przy ul. Młyńskiej 23 w Katowicach.

Nad przebiegiem szkolenia prowadzi nadzór metodyk. Regularnie składamy Klientowi raporty dotyczące postępów uczestników kursu w nauce oraz ich frekwencji na zajęciach. Po ukończeniu szkolenia wszyscy Słuchacze otrzymują ocenę opisową umiejętności językowych.

Zalety kursów dla firm w Profi-Lingua

  • tematykę spotkań dostosowujemy do potrzeb uczestników szkolenia
  • jesteśmy elastyczni w kwestiach związanych z harmonogramem kursu
  • zapewniamy profesjonalnych i wyselekcjonowanych lektorów
  • organizujemy lekcje próbne

Postaw na sprawdzoną jakość

Z naszej oferty w Katowicach skorzystali...

W całej Polsce przeszkoliliśmy już ponad 1000 Klientów korporacyjnych. W Katowicach z naszej oferty kursów na firm skorzystali m.in. pracownicy regionalnego oddziału Telewizji Polskiej, Najwyższej Izby Kontroli, firmy Alfa Elektro oraz Selgros. W każdej chwili Państwa przedsiębiorstwo może dołączyć do tego grona. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i przedstawić swoje potrzeby oraz oczekiwania względem kursu. My zajmiemy się całą resztą!

Kursy dla firm – kontakt

Wszelkie zapytania odnośnie kursów dla firm w Profi-Lingua prosimy kierować do p. Eweliny Gałeckiej.

tel. 500 184 876 oraz 32/255-31-67

e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

Zapraszamy do zapoznana się z referencjami dostępnymi na naszej stronie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem