Indywidualny kurs rosyjskiego w Katowicach

Indywidualne kursy języka rosyjskiego w Profi-Lingua to zajęcia, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Słuchaczy. Dogodne terminy, spersonalizowany program nauczania, najwyższa jakość kształcenia, szybkie efekty – takiej oferty nie znajdą Państwo nigdzie indziej! Zamów lekcję próbną.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Dlaczego warto wybrać szkołę językową Profi-Lingua?

  • mamy doświadczenie – istniejemy i działamy na polskim rynku szkół językowych już od 24 lat
  • gwarantujemy najwyższą jakość kształcenia, czego potwierdzeniem jest m.in. nagroda Grand Prix Laur Klienta
  • posiadamy Akredytację Śląskiego Kuratora Oświaty
  • zapewniamy indywidualne podejście i decyzyjność – u nas Słuchacz jest współtwórcą oferty!
  • zatrudniamy tylko profesjonalnych lektorów, którzy umieją i lubią uczyć

Rosyjski face to face

Indywidualny kurs języka rosyjskiego w Profi-Lingua ma formę bezpośrednich spotkań Słuchacza z nauczycielem. Pod względem terminów zajęć, ich częstotliwości oraz liczby jesteśmy bardzo elastyczni i pozostawiamy Państwu tzw. ostatnie słowo w kwestiach związanych z harmonogramem szkolenia. Zależy nam jednak, żeby spotkania odbywały się regularnie – owa regularność jest niezbędna, aby Kursant osiągnął szybko pożądane efekty w nauce. 

Zajęcia z kursu indywidualnego poprowadzi dla Państwa jeden z naszych wykwalifikowanych lektorów języka rosyjskiego. Wszyscy nauczyciele, pracujący w Profi-Lingua, posiadają wyższe wykształcenie oraz przygotowanie metodyczne i pedagogiczne. W przypadku kursów indywidualnych są to niezwykle ważne kompetencje. Dlaczego? Ponieważ program nauczania jest dopasowywany każdorazowo do potrzeb i oczekiwań konkretnego Słuchacza. Nie uczymy według utartych schematów. 

Lektor w trakcie trwania kursu ma możliwość modyfikacji wcześniej ustalonego programu. Ta elastyczność sprawia, że zajęcia indywidualne w Profi-Lingua przypominają formą tradycyjne korepetycje z języka rosyjskiego, jednak w tym przypadku mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usług. 

Czego uczymy na kursie indywidualnym?

W Profi-Lingua mogą Państwo zadecydować o charakterze szkolenia oraz o jego tematyce. Prowadzimy kursy języka ogólnego, kursy języka biznesowego, kursy intensywne, kursy konwersacyjne, a nawet kursy specjalistyczne

Na życzenie Słuchacza wprowadzamy słownictwo branżowe. Uwzględniamy również prywatne zainteresowania Kursanta, co czyni zajęcia bardziej atrakcyjnymi i dodatkowo motywuje ucznia do nauki.

Uwaga: na kurs może zapisać się każda osoba zainteresowana nauką w Profi-Lingua bez względu na poziom znajomości języka. Prowadzimy szkolenia zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które chcą kontynuować swoją przygodę z rosyjskim.

Rosyjski z dojazdem

Jesteśmy elastyczni nie tylko pod kątem harmonogramu szkolenia, tematyki i charakteru kursu, ale również lokalizacji zajęć! U nas Słuchacz ma prawo wyboru miejsca spotkań z korepetytorem. My ze swojej strony zapewniamy natomiast bezpłatny dojazd nauczyciela do Kursanta. W przypadku dostępności sal organizujemy również lekcje w siedzibie naszej szkoły przy ul. Młyńskiej w centrum Katowic.

Kurs języka rosyjskiego od zaraz!

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Indywidualny kurs języka rosyjskiego w Profi-Lingua mogą Państwo rozpocząć w każdej chwili. W Katowicach za organizację szkoleń odpowiada p. Ewelina Gałecka. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt: egalecka@profi-lingua.pl, tel. (32) 255 31 67 lub 500 184 876.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem