Kurs języka rosyjskiego w Katowicach

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 


Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

Doświadczenie – tak istotne na płaszczyźnie zawodowej w każdej branży. To dzięki niemu, człowiek jest w stanie wypracowywać optymalne rozwiązania – po analizie dotychczasowych dokonań, czasem ucząc się na błędach, w końcu osiąga perfekcję.

W Profi-Lingua posiadamy ponad 24-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Przez ten czas, rynek pracy zasiliły tysiące absolwentów naszych kursów. Dziś zachęcamy Was do inwestycji w grupowe kursy języka rosyjskiego. Przeczytaj i przekonaj się, że warto!

Jeśli uznasz, że warto zacząć przygodę z językiem rosyjskim w Profi-Lingua, rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZTylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

Rosyjski w Profi-Lingua – co proponujemy?

Podstawą kursu jest 120 lekcji 40-minutowych, które należą do tzw. zajęć obowiązkowych i odbywają się w stałych terminach. Jednak to nie wszystko! W naszym pakiecie znajdziesz również:

  • 40 godzin dodatkowych lekcji konwersacji (elastyczne terminy)
  • konsultacje z lektorem prowadzącym
  • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
  • nieograniczony dostęp do zasobów naszej biblioteki i mediateki
  • możliwość nauki przez Internet (e-Akademia)
  • zniżkę na podręczniki
  • kartę rabatową "Prestige Club" 

Każdy uczestnik kursu języka rosyjskiego w Profi-Lingua może także skorzystać z naszej super oferty „Drugi Język Gratis!” i zacząć naukę wybranego języka na poziomie dla osób początkujących w naszej szkole w 100% za darmo.

Nauka języka rosyjskiego w Profi-Lingua

Podczas zajęć z rosyjskiego w Profi-Lingua wprowadzamy takie zwroty i słownictwo, które są niezbędne, aby swobodnie posługiwać się językiem w różnych sytuacjach życiowych, także w pracy zawodowej. Ćwiczymy czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu, ale największy nacisk kładziemy na mówienie. Uczymy metodą komunikatywną, która pozwala przełamywać barierę językową – po zajęciach u nas rozmowa w języku rosyjskim nie będzie sprawiała Ci żadnego problemu.

Zajęcia w Profi-Lingua prowadzą sprawdzeni lektorzy z wykształceniem lingwistycznym oraz native speakerzy, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości dotyczące języka rosyjskiego.

Zajęcia z języka rosyjskiego w Katowicach

Naszym Słuchaczom oferujemy szeroki wybór terminów oraz grup zaawansowania. Prowadzimy zajęcia od piątku do soboty, dlatego osoby pracujące mogą spokojnie uczestniczyć w kursie języka rosyjskiego w Profi-Lingua.

Wszystkie lekcje odbywają się w  siedzibie naszej szkoły przy ul. Młyńskiej w samym centrum Katowic – dogodny dojazd z każdej części miasta masz jak w banku! Zajęcia prowadzimy w nowoczesnym budynku, w klimatyzowanych salach wykładowych. Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

Sprawdź także ofertę indywidualnych zajęć z języka rosyjskiego oraz kursy języka rosyjskiego dla firm i instytucji

W Profi-Lingua dajemy Ci gwarancję jakości potwierdzoną Akredytacją Kuratorium Oświaty.

Dowiedz się więcej o egzaminach i certyfikatach

Wybierając kurs języka rosyjskiego w naszej szkole, wybierasz naukę u najlepszych!

Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem