Indywidualny kurs szwedzkiego w Katowicach

Indywidualny kurs szwedzkiego w Profi-Lingua przeznaczony jest dla wszystkich osób, które nie mogą bądź nie chcą uczestniczyć w zajęciach grupowych. Jego formuła zadowala nawet najbardziej wymagających Słuchaczy! Jeżeli cenią sobie Państwo możliwość wpływu na tematykę oraz harmonogram lekcji, a także zależy Wam na osiąganiu satysfakcjonujących efektów w krótkim czasie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą! Zamów lekcję próbną.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Zalety kursy indywidualnego w Profi-Lingua

  1. Słuchacz ma prawo wyboru zagadnień, które zostaną omówione w trakcie zajęć.
  2. Dla każdego Kursanta przygotowujemy zgodny z jego potrzebami oraz preferencjami spersonalizowany program nauczania.
  3. Przy opracowywaniu harmonogramu zajęć bierzemy pod uwagę obowiązki zawodowe oraz prywatne Klienta.
  4. Indywidualny kurs można rozpocząć w dowolnym terminie.
  5. Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do ucznia na terenie miasta.
  6. Zajęcia prowadzimy najskuteczniejszą metodą, metodą komunikatywną
  7. Mamy ogromne doświadczenie- nauczamy od ponad 24 lat, przeszkoliliśmy już tysiące Kurantów
  8. Posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty

Zajęcia face to face z języka szwedzkiego

Indywidualny kurs szwedzkiego w Profi-Lingua to zajęcia face to face. Spotkania Słuchacza z lektorem odbywają się zatem w kameralnej atmosferze, co sprzyja przełamywaniu barier komunikacyjnych i strachu przed mówieniem w obcym języku, gdyż Kursant nie czuje się skrępowany obecnością osób trzecich. Tempo nauczania dostosowane jest do Jego umiejętności, a nauczyciel pełni niejako rolę mentora.

Zajęcia face to face umożliwiają także realizację spersonalizowanego programu nauczania. W Profi-Lingua tematyka kursu zależy od oczekiwań i sugestii Słuchacza. Największą popularnością w naszej szkole cieszą się kursy j. szwedzkiego ogólnego, kursy specjalistyczne (np. j. medycznego, biznesowego, technicznego) oraz kursy konwersacyjne. Wybór pozostawiamy w Państwa rękach.

Dla naszych wykwalifikowanych lektorów wprowadzanie słownictwa branżowego nie stanowi najmniejszego problemu. Przygotowujemy bowiem Słuchaczy do płynnej komunikacji w języku szwedzkim w różnych sytuacjach życia prywatnego oraz w miejscu pracy. Jeżeli zależy Państwu na podniesieniu kompetencji zawodowych, możemy zaoferować warsztaty z prowadzenia negocjacji, korespondencji czy spotkań biznesowych. Prowadzimy indywidualne kursy dla osób różnej profesji i na różnym poziomie zaawansowania.

Harmonogram kursu

Harmonogram kursu indywidualnego w Profi-Lingua układamy zawsze w porozumieniu z Słuchaczem. Nie narzucamy odgórnie terminów zajęć, lecz dostosowujemy się do Państwa grafiku. U nas Kursant decyduje także o częstotliwości oraz liczbie lekcji, czyli w rezultacie o intensywności oraz długości całego szkolenia językowego.

Kurs  języka szwedzkiego – lokalizacja

Słuchacz kursu indywidualnego w Profi-Lingua może sam wybrać miejsce, w którym będą odbywały się zajęcia z języka szwedzkiego. Zazwyczaj organizujemy lekcje w domach prywatnych oraz w firmach. W przypadku dostępnych sal oferujemy także możliwość spotkań z lektorem w naszej szkole przy ul. Młyńskiej 23 w Katowicach. Szczegóły dotyczące lokalizacji ustalimy z Państwem przed rozpoczęciem kursu.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Kursy indywidualne w Katowicach – kontakt i zapisy:

Wszelkie pytania odnośnie naszej oferty kursów indywidualnych języka szwedzkiego prosimy kierować do p. Eweliny Gałeckiej.

Dane kontaktowe: egalecka@profi-lingua.pl, tel. (32) 255 31 67 lub 500 184 876

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem