Kurs języka szwedzkiego w Katowicach

Rozpoczynamy zapisy na intensywne kursy wakacyjne, zapytaj o szczegóły.  

Zapytaj też o wakacyjne zajęcia dla dzieci. 

 


Każdego roku obserwujemy wzrost zainteresowania Polaków językami skandynawskimi. Nie możemy pozostać obojętni wobec Państwa oczekiwań, dlatego w ofercie Profi-Lingua w Katowicach znaleźliśmy miejsce na kurs j. szwedzkiego. Naszą propozycję kierujemy zwłaszcza do osób, które planują wyjazd do pracy zagranicę, gdyż tematyka zajęć została dobrana z uwzględnieniem ich specyficznych potrzeb.

Nauka szwedzkiego w Profi-Lingua

 1. Podczas zajęć z szwedzkiego Słuchacz poznaje język ogólny, który umożliwia komunikację w różnych sytuacjach życia codziennego, także w środowisku zawodowym.
 2. W nauczaniu języków obcych posługujemy się metodą komunikatywną, która zapewnia szybkie efekty i przełamanie barier językowych.
 3. Kursant rozwija w trakcie lekcji wszystkie podstawowe sprawności językowe: czytanie, mówienie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu. Uczymy także formułowania opinii oraz argumentowania.
 4. Stawiamy na umiejętności praktyczne, ale nie zapominamy o podstawie, czyli znajomości gramatyki i wzbogacaniu słownictwa.
 5. Prowadzimy zajęcia dla osób w różnym wieku oraz na różnym poziomie zaawansowania. Zapraszamy także początkujących!
 6. Wykorzystujemy nie tylko najlepsze podręczniki, ale również autentyczne materiały prasowe, telewizyjne oraz filmowe, dzięki którym Słuchacz poznaje żywy język.
 7. Oferujemy największy wybór terminów zajęć z j. szwedzkiego w mieście.
 8. Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania, której potwierdzeniem jest przyznana naszej szkole Akredytacja Kuratorium Oświaty.

Pakiet Słuchacza, czyli w cenie kursu...

W Profi-Lingua oferujemy wszystkim uczestnikom kursów języka szwedzkiego bogaty pakiet zajęć, w skład którego wchodzą:

 • 120 lekcje obowiązkowe (stałe terminy)
 • 40 lekcji dodatkowych konwersacji dla wszystkich zainteresowanych Słuchaczy
 • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
 • bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących w ramach promocji „Drugi Język Gratis”
 • karta rabatowa "Prestige Club" 

Ponadto Kursanci w naszej szkole mogą wypożyczać książki i filmy na nośnikach DVD z biblioteki oraz mediateki językowej. Zapewniamy również nielimitowane konsultacje z lektorem prowadzącym oraz dostęp do platformy e-Akademia, internetowego wspomagania nauczania.

UWAGA: Wszyscy Słuchacze Profi-Lingua otrzymują zniżkę na podręcznik, a studenci za okazaniem legitymacji atrakcyjne rabaty!

Zapisz się już dziś!

Jesteś zainteresowany nauką szwedzkiego w naszej szkole? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ (dla osób rozpoczynających przygodę z językiem). Pracownicy Profi-Lingua skontaktują się z Tobą, omówią wyniki testu oraz zaproponują przydział do grupy.  Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie Twoje pytania.

Zaufaj naszemu doświadczeniu, przygotowaliśmy już setki osób do wyjazdu do Szwecji.

Organizacja kursów j. szwedzkiego w Profi-Lingua

 1. Kursy j. szwedzkiego trwają od października do czerwca.
 2. Lekcje prowadzone są przez wysoko kwalifikowanych lektorów z przygotowaniem pedagogicznym.
 3. Organizujemy zajęcia od poniedziałku do soboty.
 4. W Katowicach siedziba szkoły Profi-Lingua mieści się przy ul. Młyńskiej 23.
 5. Wszystkie lekcje dodatkowe i obowiązkowe odbywają się w naszych własnych klimatyzowanych salach dydaktycznych, w samym sercu Katowic. 

Odwiedź naszą szkołę i zapisz się na zajęcia z j. szwedzkiego! Zapytaj o rabaty dla studentów.

W Profi-Lingua czekamy na Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem