Kurs włoskiego dla firm w Katowicach

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Wszelkich informacji o zapisach na szkolenia na firm udzieli Państwu p. Ewelina Gałecka. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 500 184 876 oraz 32/255-31-67) bądź e-mailowy (egalecka@profi-lingua.pl).

Inwestycja w kwalifikacje zawodowe pracowników jest w rzeczywistości inwestycją w sukces całego przedsiębiorstwa. Im sprawniej Państwa podwładni będą komunikować się z klientami, tym większe zyski będzie przyniosła działalność firmy. To oczywista zasada. Dlatego, jeśli planują Państwo wejście na rynek włoski, warto zadbać o tę komunikację i umożliwić pracownikom uczestnictwo w szkoleniu językowym w Profi-Lingua. Jesteśmy przekonani, że ten wydatek zwróci się Państwu z nawiązką!

Kurs języka włoskiego dla firm – zalety

 • mają Państwo decyzyjny głos w sprawie harmonogramu zajęć
 • zapewniamy szeroki wybór tematyki kursu
 • pond 24 letnie doświadczenie
 • kurs można rozpocząć w dowolnym terminie
 • szkolenie prowadzą sprawdzeni lektorzy z wykształceniem lingwistycznym

Program kursu języka włoskiego

W Profi-Lingua naszym Klientom korporacyjnym gwarantujemy indywidualne podejście – tematykę i charakter kursu dobieramy zgodnie z ich potrzebami i oczekiwaniami.

Oferujemy kursy języka włoskiego ogólnego, kursy języka włoskiego biznesowego, kursy konwersacyjne oraz intensywne. Niezależnie jednak od charakteru szkolenia na zajęciach kładziemy nacisk na takie słownictwo, które jest niezbędne w sytuacjach stricte zawodowych. Wprowadzamy także na życzenie Klienta elementy języka specjalistycznego, który obowiązuje w danej branży (np. branży medycznej, finansowej czy prawniczej).

Prowadzimy również warsztaty, na których przygotowujemy uczestników do prowadzenia negocjacji, prezentacji oraz spotkań biznesowych w języku włoskim. Na naszych szkoleniach Państwa pracownicy dowiedzą się, jakich sformułowań z języka włoskiego powinni używać w kontakcie z klientami.

Organizacja szkolenia

 1. Ustalamy z Państwem tematykę oraz charakter kursu.
 2. Przeprowadzamy audyt językowy (ankietę, test) w Państwa firmie.
 3. Na podstawie wyników audytu dzielimy pracowników na odpowiednie grupy.
 4. Opracowujemy grafik zajęć.
 5. Rozpoczynamy kurs!

Zajęcia z języka włoskiego dla firm

W kwestii terminów, częstotliwości oraz liczby zajęć oferujemy Państwu elastyczność. Harmonogram szkolenia podobnie, jak tematykę i charakter kursu, dopasowujemy do Państwa potrzeb oraz obowiązków zawodowych.

Spotkania Kursantów z lektorem możemy zorganizować bezpośrednio w siedzibie Państwa firmy. Zapewniamy bezpłatny dojazd nauczyciela. W przypadku dostępnych sal możemy również Państwu zaproponować zajęcia w szkole Profi-Lingua przy ul. Młyńskiej 23 w samym centrum Katowic.

Dlaczego warto wybrać Profi-Lingua?

 1. Ze względu na doświadczenie – uczymy Polaków języków obcych już od 24 lat i w tym czasie zorganizowaliśmy szkolenia dla ponad 1000 (!) Klientów korporacyjnych.
 2. Ze względu na najwyższą jakość kształcenia – mamy na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień m.in. Grand Prix Klienta oraz Akredytację Kuratorium Oświaty w Katowicach.
 3. Ze względu na elastyczne podejście – dla nas nie są Państwo odbiorcami z góry ustalonej oferty, ale jej współtwórcami.

Postaw na sprawdzoną jakość

Kursy dla firm w Katowicach – zapisy

Wszelkich informacji o zapisach na szkolenia na firm udzieli Państwu p. Ewelina Gałecka. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 500 184 876 oraz 32/255-31-67) bądź e-mailowy (egalecka@profi-lingua.pl).

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem