Indywidualny kurs włoskiego w Katowicach

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym zabieganym świecie trudno wygospodarować czas wolny na realizowanie własnych pasji, a co dopiero na naukę języków obcych. Wychodzimy jednak z założenia, że dla chcącego nic trudnego. Opracowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę szkoleń indywidualnych. Są to kursy „szyte na miarę” – w naszej szkole Słuchacz decyduje kiedy i gdzie chce się uczyć języka włoskiego. Zamów lekcję próbną.

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

Spersonalizowany program nauczania

Program nauczania języka włoskiego w ramach kursów indywidualnych każdorazowo opracowujemy zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Słuchacza. Bierzemy pod uwagę również jego poziom zaawansowania oraz prywatne zainteresowania. Uczniowi pozostawiamy decyzyjność w kwestii tematyki oraz charakteru szkolenia. W naszej ofercie znajdą Państwo:

kursy języka włoskiego ogólnego

na zajęciach Słuchacz poznaje słownictwo przydatne zarówno w sytuacjach życia codziennego, jak i w miejscu pracy. Ćwiczy wszystkie zdolności językowe: czytanie, pisanie, mówienie oraz rozumienie ze słuchu. W trakcie zajęć z języka włoskiego ogólnego wykorzystywane są autentyczne materiały prasowe, fragmenty filmów bądź programów telewizyjnych. 

kursy języka włoskiego biznesowego

jak sama nazwa wskazuje kurs ten kierowany jest do osób, które chcą płynnie posługiwać się językiem w sytuacjach biznesowych. W ramach zajęć istnieje możliwość zorganizowania warsztatów np. z prowadzenia prezentacji, negocjacji czy z pisania oficjalnych wiadomości służbowych w języku włoskim.

kursy o charakterze konwersacyjnym

na zajęciach z konwersacji mówimy, mówimy i jeszcze raz: MÓWIMY po włosku! Uczymy Słuchaczy jak prowadzić dyskusję, wyrażać swoją opinię i przedstawiać argumenty. 

kursy o charakterze intensywnym

indywidualne kursy intensywne są przeznaczone dla wszystkich osób, którym zależy na szybkich efektach w nauce języka np. ze względu na wyjazd prywatny czy służbowy do Włoch.

kursy specjalistyczne 

w trakcie zajęć wprowadzamy – zgodnie ze wskazówkami Słuchacza –  język specjalistyczny np. język włoski medyczny, język włoski prawniczy czy język włoski techniczny. 

Zajęcia face to face

Kurs indywidualny składa się z zajęć face to face, czyli z bezpośrednich spotkań ucznia z nauczycielem. Przypomina zatem tradycyjne korepetycje z języka włoskiego. Taka forma umożliwia modyfikację programu kształcenia w trakcie trwania kursu oraz dopasowywanie tempa nauczania do możliwości językowych i postępów Słuchacza. 

Zajęcia z języka włoskiego w Profi-Lingua przygotowują i prowadzą wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy.

Harmonogram szkolenia układamy na podstawie Państwa wytycznych. W naszej szkole Kursant może zadecydować o terminach, częstotliwości i liczbie zajęć. Od niego zależy również długość trwania kursu. 

My ze swojej strony oferujemy organizację lekcji z języka włoskiego zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Z tego względu kursy indywidualne są idealną opcją dla osób, które pracują na etat i nie mają czasu na naukę w ciągu dnia.

Dojazd do Kursanta

Zajęcia z kursu indywidualnego języka włoskiego odbywają się w miejscu wskazanym przez Słuchacza. Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do ucznia. Równocześnie w przypadku dostępności sal możliwa jest organizacja lekcji w siedzibie szkoły Profi-Lingua w Katowicach przy ul. Młyńskiej 23. 

W Profi-Lingua uczymy Polaków języków obcych już od 24 lat. Jesteśmy szkołą sprawdzoną i docenioną przez Kursantów, nauczyliśmy języka włoskiego już tysiące Kursantów. Wybierz jakość potwierdzoną Akredytacją Kuratorium Oświaty.

Dołączając do grona naszych Słuchaczy, wybierasz wysoką jakość, profesjonalizm i komfort!

Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ

W Katowicach za organizację szkoleń indywidualnych odpowiada p. Ewelina Gałecka. 

egalecka@profi-lingua.pl, tel. (32) 255 31 67 lub 500 184 876

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem