Kurs języka włoskiego w Katowicach

Lato w mieście? Wykorzystaj czas i naucz się z nami języka obcego. 


Mamy dla Ciebie szereg zajęć językowych, dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kliknij na baner poniżej:

  


Wyjazd zagraniczny, podniesienie kompetencji zawodowych, prywatne zainteresowania – źródeł motywacji jest wiele, ale cel przyświeca jeden: znajomość języka włoskiego. W Profi-Lingua pomagamy naszym Słuchaczom go zrealizować. Jeśli podczas poszukiwań idealnego kursu zwracasz uwagę na liczbę lekcji, możliwość uczestnictwa w zajęciach dodatkowych, jakość nauczania oraz prestiż szkoły, kurs języka włoskiego w Profi-Lingua jest właśnie dla Ciebie.

Podoba Ci się nasza oferta? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ. (dla osób początkujących).

Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

Zapytaj o rabaty dla studentów.

Włoski w Profi-Lingua-tylko u nas płacisz za jeden język, a uczysz się dwóch!

Znajomość języka to nie tylko wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim umiejętność posługiwania się językiem w praktyce. Po cóż nam cała gramatyka i bogate słownictwo, jeśli nie jesteśmy w stanie samodzielnie sformułować zdania?

W Profi-Lingua stawiamy na komunikację. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu, ale przede wszystkim na mówienie. W trakcie zajęć przeprowadzamy improwizacje, symulując realne sytuacje, aby nasi Słuchacze byli zdolni do rozmowy w języku włoskim w każdych okolicznościach. Wykorzystujemy także autentyczne fragmenty filmów oraz programów telewizyjnych, dzięki którym Kursant poznaje praktyczne użycie języka włoskiego, a nie tylko „na papierze”.

Nasza oferta

W cenie kursu języka włoskiego w Profi-Lingua oferujemy naszym Słuchaczom:

  • do 160 lekcji 40-minutowych (w tym 40 zajęć z konwersacji dla chętnych)
  • warsztaty gramatyczne i fonetyczne
  • możliwość korzystania z zasobów biblioteki oraz mediateki
  • naukę języka przez internet (e-Akademia)
  • dodatki typu program do słówek, ćwiczenia powtórkowe
  • zniżkę na podręczniki

Uczestnicy kursu mogą również zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących za darmo w ramach promocji „Drugi Język Gratis!”. Nie masz czasu na skorzystanie z tej oferty? Przekaż swój kurs drugiego języka komuś bliskiemu!

Zajęcia z języka włoskiego

Zajęcia z języka włoskiego w Profi-Lingua prowadzą wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy. Oferujemy szeroki wybór terminów – w naszej szkole uczymy od poniedziałku do soboty, więc na pewno dasz radę dopasować dzień i godzinę zajęć do swojego grafiku. Dajemy Ci pewność, że nasza profesjonalna kadra lektorska zrobi wsztystko aby Twoje postępy były jak najszybsze. Nauczymy Cię mówić! Tylko teraz rabat 200 zł dla osób początkujących. 

W Profi-Lingua dajemy Ci gwarancję jakości potwierdzoną Akredytacją Kuratorium Oświaty.​

Dowiedz się więcej o egzaminach i certyfikatach

Wszystkie lekcje odbywają się w siedzibie Profi-Lingua w samym centrum Katowic przy ul. Młyńskiej 23. Czekamy tam na Ciebie!

Sprawdź także ofertę indywidualnych kursów języka włoskiego oraz kursów języka włoskiego dla firm i instytucji.

Podoba Ci się nasza oferta? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ. (dla osób początkujących). Zapytaj o rabaty dla studentów.

Słówko o naszej szkole:

Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Działamy na rynku szkół językowych już od 24 lat. W tym czasie udało nam się zdobyć wiele prestiżowych nagród i wyróżnień m.in. tytuł Jakość Roku 2014 oraz Grand Prix Laur Klienta. W Katowicach posiadamy również Akredytację Kuratorium Oświaty. Jeśli ważne jest dla Ciebie doświadczenie oraz profesjonalizm, zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem