Indywidualny kurs angielskiego w Krakowie

Indywidualne kursy języka angielskiego w Profi-Lingua w Krakowie to kursy szyte na miarę Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Wszystkim osobom, które decydują się na zajęcia face to face w naszej szkole, zapewniamy wybór terminów oraz zagadnień. Elastyczny harmonogram czyni naszą ofertę atrakcyjną nawet dla najbardziej zapracowanych słuchaczy. Wystarczą tylko Państwa chęci – my zajmiemy się resztą!

Zajęcia face to face są świetną propozycją dla osób, które chciałyby...

  • poznać słownictwo specjalistyczne (np. język biznesowy, medyczny czy prawniczy)
  • uczyć się angielskiego nie wychodząc z domu
  • samodzielnie wybrać zagadnienia, które wejdą w zakres programu nauczania
  • mieć realny wpływ na kształt harmonogramu
  • zadecydować o długości i intensywności swojego indywidualnego kursu
  • przełamać strach przed konwersacją

Korepetycje z j. angielskiego w Krakowie

Indywidualny kurs w Profi-Lingua można bez wahania nazwać profesjonalnymi korepetycjami z j. angielskiego. Słuchacz spotyka się z nauczycielem sam na sam, bez obecności osób trzecich. Zajęcia są dostosowywane do jego potrzeb językowych, możliwości, zainteresowań oraz preferencji.

W przypadku kursów indywidualnych zatem w dużej mierze od Państwa zależy program i tematyka lekcji. Ze swojej strony oferujemy zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne i konwersacyjne. Wybór formuły pozostawiamy w Waszych rękach.

Zajęcia indywidualne z j. angielskiego w Profi-Lingua w Krakowie prowadzą wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy. Wszyscy nauczyciele, których zatrudniamy, to nauczyciele z pasją, więc możemy Państwa zapewnić, że w czasie lekcji nie zaznacie nudy. Świetną atmosferę otrzymujecie w cenie!

Forma zajęć indywidualnych –  face to face – umożliwia modyfikowanie programu oraz tempa nauczania w trakcie trwania kursu. Nasi lektorzy oraz native speakerzy będą na bieżąco przygotowywać dla Państwa materiały dydaktyczne, biorąc pod uwagę wszelkie Wasze sugestie.

Indywidualny angielski – gdzie?

Zajęcia z angielskiego możemy zorganizować w mieszkaniu prywatnym, siedzibie firmy Kursanta lub w naszej szkole (w ramach dostępności sal wykładowych). Szczegóły lokalizacji prosimy ustalać z Biurem Obsługi Klienta.

Nauka indywidualna – harmonogram

W  sprawie harmonogramu zajęć face to face z j. angielskiego oferujemy naszym Kursantom elastyczność. W Profi-Lingua mogą zatem Państwo zadecydować o terminach, częstotliwości oraz liczbie lekcji. Kwestie dotyczące intensywności oraz długości trwania kursu indywidualnego leżą po Waszej stronie. Nasi pracownicy dokonają natomiast wszelkich starań, aby znaleźć dostępnego w wybranym czasie lektora j. angielskiego bądź native speakera.

Kursy indywidualne w Krakowie – kontakt

W przypadku indywidualnych kursów prowadzimy rekrutację ciągłą – zapraszamy do zapisów już dziś! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z p. Karoliną Szyk:

kszyk@profi-lingua.pl, tel. 12 426-16-01/02/03

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem