Intensywny kurs angielskiego w Krakowie

Intensywny kurs języka angielskiego w Krakowie przeznaczony jest dla wszystkich osób, którym zależy na osiągnięciu rewelacyjnych efektów w jak najkrótszym czasie! Z nami możesz liczyć na szybkie wyniki oraz na przełamanie bariery komunikacyjnej. Chciałbyś płynnie mówić po angielsku? Zapraszamy! 

Angielski intensywnie w Profi-Lingua

W naszej szkole posługujemy się metodą komunikatywną. Wybierając zatem intensywny kurs angielskiego w Profi-Lingua, decydujesz się na rozwój wszystkich sprawności językowych (mówienia, czytania, pisania oraz rozumienia ze słuchu) w ekspresowym tempie.

Na pierwszym miejscu stawiamy umiejętności praktyczne, ale równolegle w trakcie zajęć będziesz poznawał gramatykę j. angielskiego i nowe słownictwo. Nauczymy Cię także jak formułować opinie oraz przedstawiać argumenty. Ponadto podczas lekcji w Profi-Lingua lektorzy przeprowadzają improwizacje symulujące realne sytuacje. Ćwiczenia tego typu przygotowują uczestników kursu do komunikacji w j. angielskim w różnych okolicznościach.

110 lekcji angielskiego w semestrze!

Intensywny kurs j. angielskiego w Profi-Lingua w Krakowie składa się ze 110 lekcji 45-minutowych w semestrze (90 lekcji obowiązkowych + 20 dodatkowych zajęć z konwersacji dla chętnych). Słuchacze w naszej szkole otrzymują także możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach gramatycznych i fonetycznych oraz dostęp do zasobów biblioteki i mediateki.

Każdy uczestnik kursu ma również prawo do indywidualnych konsultacji z lektorem prowadzącym. Ponadto zapisując się na kurs, otrzymasz od nas login do platformy e-learningowej e-Akademia, umożliwiającej kontynuację nauki j. angielskiego w domu.

Drugi Język Gratis!

Wszyscy uczestnicy intensywnych kursów j. angielskiego w Profi-Lingua mogą skorzystać z naszej wyjątkowej promocji „Drugi Język Gratis” i wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących!

Brzmi interesująco? Zapisz się!

Chciałbyś dołączyć do grona naszych Kursantów? Wypełnij FORMULARZ (dla osób rozpoczynających naukę języka angielskiego) albo rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Pracownicy Profi-Linuga skontaktują się z Tobą telefonicznie i udzielą więcej informacji na temat oferty oraz zaproponują przydział do odpowiedniej grupy zaawansowania.

Organizacja kursu

  1. Prowadzimy intensywne kursy j. angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
  2. Oferujemy szeroki wybór terminów oraz lekcje w soboty.
  3. Zajęcia rozpoczynają się w marcu oraz w październiku 
  4. Wszystkie lekcje odbywają się w naszych własnych salach dydaktycznych.
  5. Osoby na wyższym poziomie zaawansowania mogą liczyć w Profi-Lingua na zajęcia z native speakerem
  6. Cena całego kursu to 999zł/semestr lub w ratach 277zł+400zł+400zł

Czekamy na Ciebie przy ul. Podwale 7 w Krakowie!

Wybierając kurs intensywny, wybierasz błyskawiczne efekty!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem