Maturalny kurs angielskiego w Krakowie

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Matura z języka angielskiego spędza Ci sen z powiek? Masz problemy ze „speakingiem”, nie umiesz pisać listów formalnych, a gramatyka wydaje Ci się czarną magią? Mamy dla Ciebie rozwiązanie: kurs maturalny z języka angielskiego w krakowskim oddziale szkoły Profi-Lingua. 

Język angielski na maturze – informacje 

W szkole Profi-Lingua w Krakowie organizujemy zajęcia przygotowujące do zdawania matury podstawowej oraz do matury rozszerzonej z j. angielskiego. 

Program naszych kursów został  opracowywany przez nauczycieli, którzy zasiadają w komisjach egzaminacyjnych, i uwzględnia obie formy matury z języka angielskiego: egzamin ustny oraz egzamin pisemny.

Na kursie maturalnym z j. angielskiego w Profi-Lingua powtórzysz i utrwalisz wcześniej zdobytą wiedzę, a także nadrobisz ewentualne zaległości oraz wzbogacisz słownictwo. W trakcie zajęć wykorzystujemy autentyczne materiały egzaminacyjne z poprzednich lat, dzięki czemu zapoznasz się ze wszystkimi typami zadań, które pojawiają się na arkuszach maturalnych. Nasi lektorzy opowiedzą Ci także o samej strukturze egzaminów oraz wytycznych oceniania prac pisemnych i wypowiedzi ustnych.

Ponadto, w naszej szkole masz szansę sprawdzić swoje umiejętności językowe przed prawdziwym egzaminem i przystąpić do próbnej matury z języka angielskiego, organizowanej przez Profi-Lingua. 

Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje 
Dowiedz się więcej- TUTAJ

Zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego

Kurs maturalny w Profi-Lingua trwa od października do kwietnia. Wszystkie lekcje odbywają się w siedzibie naszej szkoły w samym centrum miasta ( przy ul. Podwale 6-7). Dojedziesz do nas bez problemu z każdej dzielnicy Krakowa!

Łącznie kurs maturalny z języka angielskiego w Krakowie liczy 90 lekcji 45-minutowych. Bezpłatnie możesz również brać udział w konwersacjach oraz warsztatach fonetycznych oraz gramatycznych. W cenę kursu wliczone są także konsultacje z lektorem, dostęp do biblioteki, mediateki, akademii językowej (e-learning) oraz dodatki multimedialne (ćwiczenia powtórkowe, program do nauki słówek). 

W roku szkolnym 2016/2017 dla naszych Kursantów przygotowaliśmy dodatkowo możliwość uczestnictwa w zajęciach z Drugiego Języka Obcego na poziomie początkującym – gratis. O szczegóły promocji zapytaj w naszym sekretariacie.

Kursy maturalne w Krakowie – kiedy?

W szkole Profi-Lingua zdajemy sobie sprawę, że egzamin z j. angielskiego jest jednym z kilku egzaminów maturalnych, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć. W związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór terminów zajęć.

U nas możesz wybrać także częstotliwość spotkań z lektorem – zajęcia z kursu maturalnego j. angielskiego odbywają się 2 razy tygodniu (2x45 minut) albo raz w tygodniu (4x45 minut).

Co wyróżnia ofertę kursów w Profi-Lingua?

Pamiętaj, że Słuchacze kursu maturalnego z języka angielskiego w Krakowie mają niepowtarzalną okazję skorzystania z naszej oferty „Drugi język gratis!” i rozpoczęcia nauki wybranego języka obcego na poziomie dla początkujących. To najlepsza oferta w Krakowie. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem