Wakacyjny kurs angielskiego w Krakowie

Masz zamiar wykorzystać okres wakacyjny na rozwój i szlifowanie swoich umiejętności językowych? Chciałbyś rozpocząć od października kurs angielskiego na wyższym poziomie? A może planujesz wyjazd za granicę? Wybierz zajęcia w Profi-Lingua, przełam bariery komunikacyjne i zacznij płynnie mówić w języku Szekspira! 

Aby dołączyć do grona naszych Kursantów, wypełnij FORMULARZ albo rozwiąż BEZPŁATNY TEST

Wakacje z angielskim w Profi-Lingua – dla kogo?

 • dla wszystkich, którzy boją się rozmowy w j. angielskim – w Profi-Lingua pomożemy Ci pozbyć się strachu i nauczymy prowadzenia swobodnej konwersacji.
 • dla osób, które liczą na szybkie efekty – wybierając kurs w naszej szkole, możesz nadrobić w tempie ekspresowym materiał semestralny albo całoroczny.
 • dla tych, którzy nie chcą tracić w okresie wakacyjnym kontaktu z językiem angielskim – kursy konwersacyjne czekają na Ciebie!

Rodzaje kursów wakacyjnych

W Profi-Lingua zdajemy sobie sprawę, że potrzeby i oczekiwania naszych Kursantów bywają bardzo różne, dlatego w naszej ofercie wakacyjnej przygotowaliśmy kilka propozycji:

Kurs „Semestr w miesiąc”

kurs „Semestr w miesiąc” należy do grupy kursów intensywnych – składa się z 48 lekcji 45-minutowych. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu po 4 lekcje. W ciągu jednego miesiąca lektor j. angielskiego przerabia z grupą Słuchaczy partię materiału, która w okresie roku szkolnego omawiana jest ramach jednego semestru. Kurs można rozpocząć w lipcu, w sierpniu lub we wrześniu

 • Twoje zajęcia z j. angielskiego będą się odbywać od poniedziałku do czwartku
 • godziny zajęć do wyboru: 8:00, 11:15, 16:00, 17:00, 18:00
 • cena: 599 zł 

Kurs „Rok w dwa miesiące”

kurs „Rok w dwa miesiące” to zajęcia przeznaczone dla wszystkich osób, które chciałyby  w nadchodzącym roku szkolnym kontynuować naukę j. angielskiego na wyższym poziomie zaawansowania. Składa się z 96 lekcji 45-minutowych. Spotkania z lektorem odbywają się 3 razy w tygodniu i obejmują 4 lekcje. Jeżeli chcesz osiągnąć maksymalne efekty w krótkim czasie, serdecznie zapraszamy! 

 • kurs j. angielskiego możesz rozpocząć w lipcu, w sierpniu bądź we wrześniu 
 • zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy oraz w czwartki
 • wybierz godzinę, która Ci pasuje: 8:00, 11:15, 16:00, 17:00, 18:00
 • cena kursu: 2 raty po 599 zł.

Kurs face to face

Kurs face to face to propozycja, którą kierujemy przede wszystkim do osób zapracowanych. Wybierając zajęcia indywidualne, pozostawiamy Słuchaczom możliwość wyboru dogodnych terminów lekcji oraz wyboru zagadnień. Dla każdego Kursanta opracowujemy spersonalizowany program nauczania.

W ramach tego typu zajęć przygotowujemy Słuchaczy do posługiwania się j. angielskim zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i stricte zawodowych. Nie stawiamy żadnych granic w kwestii tematyki, a tempo nauczania dopasowujemy do predyspozycji językowych uczestnika.

 

Wakacyjny kurs konwersacyjny

Wakacyjne kursy konserwacyjne to stały punkt naszej oferty. Zajęcia te przeznaczone są dla wszystkich osób, które chciałyby szlifować swoją umiejętność wypowiadania się w języku angielskim. W zależności od wyboru Kursanta, istnieje również możliwość uczestniczenia w zajęciach gramatycznych. Kursy składają się z 16 lekcji 45-minutowych i trwają 2 tygodnie.  Możesz zapisać się w dowolnym miesiącu – w lipcu, w sierpniu bądź we wrześniu. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 4 lekcje.

 • spotkania z lektorem organizujemy we wtorki i piątki
 • możesz wybrać godzinę zajęć: 8:00, 11:15, 16:00, 17:00, 18:00
 • cena za kurs konwersacyjny to 279 zł 

Wybierz jeden z powyższych kursów i dołącz do nas!

Chciałbyś spędzić w towarzystwie naszych wykwalifikowanych lektorów oraz native speakerów wakacje? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą, odpowiemy na wszystkie pytania, przedstawimy szczegóły oferty oraz zaproponujemy grupę adekwatną do Twojego poziomu znajomości j. angielskiego.

Angielski w Profi-Lingua to satysfakcjonujące efekty i komfortowe warunki!

Spędź z nami wakacje i awansuj na wyższy poziom znajomości języka!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem